ColorMag

Hayat Kimya Staj Başvuruları Başladı

“Hayat’ı Keşfet” Staj Programı

Hayat Kimya’da hangi departmanlarda staj yapılabiliyor?

Bilgi Teknolojileri (Altunizade), İhracat Satış (Yurtdışı Satış) (Altunizade), İnsan Kaynakları (Altunizade), Kurumsal İletişim (Altunizade), Mali İşler-Finans (Altunizade), Medya Planlama ve İletişim (Altunizade), Pazarlama (Altunizade), Satın Alma (Altunizade), Satış (Altunizade), Tedarik Zinciri (Altunizade), Ar-Ge (Kocaeli), İnsan Kaynakları (Kocaeli), Kalite (Kocaeli), Üretim (Kocaeli), Üretim (Mersin Fabrika)

Hızlı tüketim sektörüne ilgi duyuyorsan, Türkiye ve yurtdışındaki ekiplerle birlikte çalışarak farklı kültürlerle çalışmayı deneyimlemek ve güçlü markalarla birlikte değer yaratacak bir proje gerçekleştirmek istiyorsan bu program tam sana göre.

Gerçek bir proje yapabileceğin bir staj programı ve 2 aylık bir staj deneyimidir. Stajını ise Haziran – Ağustos ayları arasında haftanın 5 günü gerçekleştiriyorsun.

Başvuru Şartları Nelerdir ?

Üniversite 3. ve 4. sınıf veya yüksek lisans öğrencileri bu programa başvurabiliyor.

Öncelikli olarak 5 Mart 2021 Cuma gününe kadar online başvurunu tamamlamak durumundasın. Ardından başvurusu değerlendirilen ve şartları sağlayan adaylara online İngilizce sınavının linkini yönlendiriyoruz. Başarılı olan adaylara daha sonrasında genel yeteneklerini ölçtüğümüz bir online test gönderiyoruz. Her iki aşamadan başarılı bir şekilde geçen adaylar ile video mülakat gerçekleştiriyoruz ve olumlu değerlendirilenlerle teklif sürecine geçiyoruz. İlk staj gününde ise Hayat’a Merhaba Oryantasyonuyla birlikte keyifle geçireceğimiz 2 aylık dönemi başlatıyoruz.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Add comment