NasılGitmiş.com

Portekiz’de 8 Gün Gençlik Değişim Projesi

Portekiz’in en büyük üçüncü, Minho Bölgesi’nin en büyük şehri olan  Braga’da, dikkatinizi iklim değişikliğinin bir sonucu olan orman yangınlarına çekerek yangınları önlemek için alınması gereken önlemlere, orman veya bozkır yangınları sırasında ne yapılması gerektiğine ve yangından sonra atılacak adımlara odaklanmaya davet ediyoruz.  🌎🔥

2-11 Ocak 2024 tarihlerinde  Braga,Portekiz’de düzenlenecek “ Protect Wildlife Against Fires” adlı Erasmus+  projemize 6 katılımcı arıyoruz!

🌎☀🔥Proje konusu:
Bu proje, uluslararası bir ortamda yaratıcı çalışmalar için bir yer hazırlamak, gençleri iklim değişikliği, küresel ısınma ve orman yangınları konusunda bilinçlendirmek, aynı zamanda planlanan projeler için yeni ortaklıklar kurmak amacıyla önemli adımlar atılmasını hedeflemektedir. Ayrıca, genç nesilleri bu küresel sorunlar konusunda bilinçlendirmek ve uluslararası işbirlikleriyle etkili çözümler bulmasını amaçlamaktadır.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ .

🎯 Proje başvuruları 18-30 yaş kişilere açıktır. Proje kapsamında katılımcılarımızın yemek, konaklama ve ulaşım masrafları karşılanacaktır.

⏰ Son başvuru tarihi: 29.11.2023

Nasıl Gitmiş

Add comment