NasılGitmiş.com

Chain Reaction ile Tedarik Zincirini Yakından Tanımaya Hazır Mısın?

Etkinlik Tarihi

9 Şubat 2021

Son Başvuru
30 Ocak 2021

Chain Reaction Nedir?

Chain Reaction Society, Unilever’i ve Tedarik Zinciri ’ni daha yakından tanımayı amaçlar. Etkinliğe katılarak Tedarik Zinciri’ni uçtan uca tanıma ve kariyer olanakları hakkında bilgi edinme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Unilever Tedarik Zinciri çalışanları ve üst düzey yöneticilerimizle birlikte 9 Şubat 2021 Salı günü online olarak gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde geleceğin Tedarik Zinciri vizyonunu da keşfetme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Eğer siz de bu ailenin bir parçası olmak isterseniz, “Başvur” linkini takip ederek iş dünyası ile akademik hayatın buluştuğu bu eşsiz deneyimde bize katılabilirsiniz

Unilever Tedarik Zinciri

Hammadde temininden, nihai ürünün teslimine kadar, teknolojik olarak ilerlemiş tedarik zinciri uygulamalarımız, büyümemizi desteklemek üzere müşteriye odaklanmaktadır.

Düşük maliyetler ile mükemmel hizmet sunma hedefindeyiz.Unilever’de Tedarik Zinciri; bünyesinde Planlama, Lojistik, Müşteri Servisleri, Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği, Dijital Tedarik Zinciri, Üretim, Bakım, Mühendislik, Satınalma gibi birçok farklı ekibi barındıran oldukça büyük bir departmandır.

Ekiplerimiz; bir ürünün üretiminden başlayıp dağıtımına, deposuna ve rafa ulaşıncaya kadar en hızlı, kaliteli ve güvenli şekilde müşteriye ulaştırmak için çalışmaktadırlar.

Müşteri Hizmeti ve Dağıtım

Müşteri Hizmeti ve Dağıtım’da temel göreviniz, müşteri ihtiyaçlarını anlayıp, raf mevcudiyeti gibi ortak lojistik sorunları çözmek için müşteri ile birlikte çalışmak olacaktır.

Tedarik Yönetimi

Bu görev, maliyetlerimizi, satın aldığımız ürünleri ve satın alma yöntemlerimizi optimize etmek ile ilgilidir. Hammadde, ambalaj ve üretim dışı materyallerin en iyi şekilde temin edilmesi, maliyetleri azaltmamıza ve iş faaliyetlerimizi daha verimli bir hale getirmemizi sağlayacaktır.

Planlama

Planlamacılarımız, hem gelişmiş analitik ve sosyal becerilere sahip hem de pazara yenilik getirme amacında olan bireylerdir. Diğer tüm iş alanları ile birlikte çalışarak, satış ve operasyon planlama sürecimizde kilit öneme sahiptirler.

Üretim

Üretim kayıtlarımız dünyadaki en iyi uygulamalar arasındadır ve tesislerimizin çoğu kendi ülkelerindeki en iyi tesislerdir. Üretim departmanında fabrikaların verimliliğinin arttırılmasına, müşteri ve tüketicilerin değişen isteklerine uyum sağlamalarına yardımcı olacaksınız.

DAHA İYİ BİR DÜNYA. DAHA İYİ BİR İŞ. DAHA İYİ BİR SEN.

Neler Arıyoruz?

Üniversite 2, 3 ve 4. sınıf ya da yüksek lisans öğrencisi olmak

İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak

Öğrenmenin geçici değil hayat boyu süren eşsiz bir deneyim olduğuna inanmak

Geleceğin Tedarik Zinciri dünyasına adım atmak için heyecan duymak

Güçlü analitik becerilere sahip olmak

Ne zamana kadar başvurabilirim?

30 Ocak 2021 2021 saat 23.59’a kadar başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Katılımcılar nasıl belirlecek?

Katılımcılar CV ve test sonuçlarının değerlendirilmesi sonucunda belirlenecektir.

Kimler başvurabilir?

Chain Reaction etkinliğine tedarik zincirinde kariyer hedefi olan veya tedarik zincirini tanımak isteyen üniversite 2, 3 ve 4. sınıf veya yüksek lisans öğrencileri başvurabilir.

Etkinlik nerede yapılacak?

Etkinlik 9 Şubat 2021 Salı günü online olarak gerçekleştirilecektir.

Add comment