ColorMag

Google 2021 Yaz Staj Başvuruları Açıldı !

Google Yaz Stajı 2021 başvuruları başladı. Google, tüm Uluslararası Öğrenciler için Teknik Program Yöneticisi Stajı sunmaktadır. Google Teknik Program Yöneticisi Stajı, Tayvan’da tamamen finanse edilen bir Stajdır. Her milletten başvuruya açıktır !

Seçilen katılımcılar, Google’ın Aia’daki satıcılarıyla ve google işletim ekibiyle doğrudan çalışacaktı. Google teknik program Yöneticisi Staj pozisyonu, üretim projeksiyonları ve potansiyel müşterilerle ilgili dijitalleştirme projelerini yönetmek, raporlar ve veri analizi yapmak ve daha fazla iyileştirme için modelleri kullanmaktan sorumlu olacaktır. Bu, Google Uzmanlarından bir şeyler öğrenmek isteyen adaylar için çok güzel bir fırsat.

Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Bilgisayar Bilimi, Mühendislik veya diğer ilgili teknik alanlardaki öğrenciler başvuru yapabilir. Google, dünyanın en büyük Mühendislik şirketlerinden biridir. Google, çalışanlarını çalışkan becerilere sahip işe alır. Deneyim kazanmak ve Google ekibiyle çalışmak ve muazzam beceriler kazanmak için harika bir fırsat.

Başvuru şartları:
Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Bilgisayar Bilimleri, Mühendislik veya diğer ilgili teknik alandaki öğrenciler

Python komut dosyası oluşturma ve SQL deneyimi olan kişiler.

Yenilikçi içgörüler bulmak için hipotezleri veya diğer teknikleri kullanarak büyük verileri analiz etme deneyimi.

Enine teknik projelerde Program Yönetiminde deneyim.

İmalatta baskılı devre kartlarının montaj işlemlerine aşinadır.

Son başvuru tarihi:
Google Teknik Program Yöneticisi Stajı için son başvuru tarihi 15 Şubat 2021’dir.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Add comment