ColorMag

Amerika’da Wood Hole Staj Başvuruları Başladı

Wood Hole stajı, dünyanın her yerinden Lisans Öğrencileri için başvuruya açıktır. Staj Programının süresi 10 ila 12 haftadır. Seçilen kişiler, Amerika Birleşik Devletleri’nde tamamen finanse edilen 10 ila 12 hafta geçirme fırsatına sahip olacaklar.

Pandemik Covid-19 durumu nedeniyle mevcut duruma bağlı olarak, uzaktan yönetme veya öğrencileri bu fırsata katılmaları için ABD’ye davet etme konusunda karar verilecek. Bu staj programından toplam 30 öğrenci seçilecektir; sayı seçim komitesine göre artırılabilir veya azaltılabilir.

Wood Hole Stajı Hakkında:
Stajı Lisans Öğrencilerine sunulmaktadır. Herhangi bir alana ait adaylar bu staj programına hak kazanırlar. Bilim ve mühendislik alanlarına ait adayların başvurmaları şiddetle tavsiye edilir.

Staj Faydaları
Bu staj programı sırasında aşağıdaki avantajlar sunulacaktır:

Program için Ücretsiz Esnek Bilet
Konaklama
Haftalık 650 $ maaş
Öğrencilere J-1 Vize evraklarını edinme konusunda yardımcı olunacak.

Uygunluk kriterleri: Wood Holes stajına başvurmak için aşağıdaki uygunluk kriterlerini yerine getirmeniz gerekir: Tüm Uluslararası Öğrenciler uygundur Staj Stajı 3. Yılda Lisans Öğrencilerine sunulmaktadır. Herhangi bir alana ait adaylar bu Staj için başvurabilirler. Mühendislik veya bilim dalına mensup adaylar tercih edilir. Gerekli belgeler: İş deneyimi ve eğitim geçmişini gösteren güncellenmiş bir CV. PDF Formatında Resmi Transkript. 2 Tavsiye Mektubu. Kişisel Açıklama Ekstra Müfredat Etkinlik Sertifikaları

Nasıl Başvurulur: ABD 2021’de bu Tamamen Finanse Edilen Staj başvurusunda bulunmak için, adayların çevrimiçi portal üzerinden çevrimiçi başvurmaları gerekir.

Başvurmak için TIKLAYINIZ.

Add comment