ColorMag

Unilever Geleceğin Liderleri Programı (UFLP)

Unilever Future Leaders Programme (UFLP) yarının liderlerini yetiştirmeye yönelik bir programdır.

Bu program iş hayatına yeni katılanlar için yetenekleri doğrultusunda gelişme fırsatı sunar. UFL’ler departman içi, departmanlar arası ve uluslararası rotasyon fırsatları sayesinde farklı bakış açıları ve iş yapış biçimleri kazanırlar.

Programa başvurabilecek adaylar: Yeni mezun veya maksimum 2 yıl iş tecrübesi olan adaylar ile en az 4 yıllık lisans derecesine sahip olmak üzere o öğrenim yılı içinde mezun olacak adaylar.

Başvuru süreci

Geleceğin Liderleri Programı’nın başvuru süreci 4 aşamadan oluşur.Birinci aşamda online bir başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. İkinci aşamada profil değerlendirme testimize katılırsınız, üçüncü aşamada online mülakat gerçekleştirilir ve en son aşamada ise değerlendirme merkezi uygulamamıza davet edilirsiniz.

Başvuru Süreciyle İlgili Gerekli Bilgiler

1. Online Başvuru

Online Başvuru formunu doldurmak oldukça hızlı ve kolaydır. LinkedIn hesabınız varsa, başvuru bilgilerinizi LinkedIn üzerinden aktararak başvurunuzu hızlıca tamamlayabilirsiniz. Dilediğiniz tüm departmanlara başvuru yapabilirsiniz.

2. Oyunlaştırılmış Yetkinlik Değerlendirmesi

Online başvurunuzun olumlu olması durumunda yetkinlik değerlendirme aşamasına davet edilirsiniz. Profil değerlendirmemiz 12 kısa online oyundan oluşur. “Gamification” olarak adlandırılan bu aşamada Geleceğin Liderleri Programı için uygunluğunuzu değerlendirilecektir. Aynı zamanda profilinizden yola çıkarak size en uygun olabilecek çalışma alanlarıyla ilgili detaylı feedback paylaşacağız.

3. Online Mülakat

Bu aşamada sizlerden Unilever ile ilgili vaka çalışmaları yapmanızı beklerken aynı zamanda sizlere Unilever’i ve iş yapış biçimlerimizi daha yakından tanıma şansı sunuyoruz.

Mülakatımız 4 vaka çalışmasından oluşmaktadır. İlk bölümünde üç kısa soru, ardından daha uzun bir vaka yer almaktadır. Cevaplarınızı belirlenen son tarihe kadar istediğiniz zaman tamamlayıp paylaşabilirsiniz. Tek ihtiyacınız internet bağlantısı ve kamerası olan herhangi bir mobil cihaz veya bilgisayar.

4. Değerlendirme Merkezi

İşe alım sürecimizin son aşamasında gerçek bir Unilever deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Bir gün süren değerlendirme merkezimiz kapsamında iş hayatında karşılaşacağınız birçok durum ile karşı karşıya geliyorsunuz. Bunlardan bazıları;

  • Departmanınızdan ekip arkadaşlarınızla proje toplantısı
  • Kıdemli bir yönetici ile yapılacak toplantı
  • Yöneticinizle yapacağınız birebir toplantı

Bu aktiviteler gerçek iş problemleri üzerine odaklanarak sizin Unilever’de çalışmak ile ilgili daha net fikir edinmenizi sağlarken, bizlere de sizin potansiyelinizle ilgili fikirler verecek.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Nasıl Gitmiş

Add comment