NasılGitmiş.com

Anadolu Sigorta “Bi’Başka Deneyim Digital Mode On”

Bi’Başka Deneyim Digital Mode On, iş hayatına başlangıç yapmak ve deneyim kazanmak isteyen genç yetenekler için Anadolu Sigorta’nın sunduğu online staj programıdır.

– Mart 2021 itibarıyla lisans 3. ya da 4. sınıfta okuyorsan, – SGK primlerin üniversite tarafından karşılanıyorsa, – Haftanın beş günü staj yapabileceksen, – Öğrenmeye hevesli, araştırmayı seven, hevesli bir takım oyuncusuysan başvurunu bekliyoruz!

Önemli tarihler nelerdir?

– Son Başvuru Tarihi: 4 Nisan – Sınav-Değerlendirme Dönemi: Nisan – Haziran süresi boyunca online sınavlar ve mülakatlar gerçekleştirilecektir. – Program Dönemi: 2 Ağustos- 30 Ağustos – “Bi’Başka Deneyim Digital Mode On” Programı 20 iş günü sürmektedir

Kariyerin için Bi’Başka deneyim zamanı!

Her zaman, bugün ve yarın işimizi ileriye götürebilecek yeni yetenekler arıyoruz. 

Şimdi iş hayatının başlangıcında, Türkiye’nin alanında köklü ve öncü şirketi Anadolu Sigorta’nın kariyer gelişimini nasıl desteklediğini keşfedebileceğin Bi’Başka Deneyim Digital Mode On ile tanışma zamanı. 

Yetenekler için takım çalışmasını destekleyen bir ortamda çalışma, liderlerimizle etkileşim kurma, profesyonel bir çevre oluşturma, gerçek projeler üzerinde çalışarak profesyonel iş hayatına hazırlanma fırsatı sağlayan Bi’Başka Deneyim Digital Mode On başlıyor.

Deneyim kazanmak için nereden başlayacağını bilmiyorsan, Anadolu Sigorta Bi’Başka Deneyim Digital Mode On tam sana göre! Durma, iş hayatında deneyim kazanmak için hemen harekete geç!

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Nasıl Gitmiş

Add comment