ColorMag

Türkiye Teknoloji Takımı Milli Teknoloji Burs Başvuruları Başladı

Türkiye Teknoloji Takımı Milli Teknoloji Bursu Başvuruları Başladı. T3 Vakfı Türkiye Teknoloji Takımı Milli Teknoloji Bursu Yükselen Yıldız, Eğitmen-Mentör Ve Özdemir Bayraktar Burs Programı Olarak 3 Farklı Program İle Ortaokul, Lise Ve Üniversite Öğrencilerine Verilecek.

T3 Vakfı Yükselen Yıldız Bursu Yılda 10 Ay Süre İle Aylık 1.200 Türk Lirası Olarak Ödenecek. Eğitmen-Mentör Bursu Yılda 10 Ay Süre İle Aylık 1.200 Türk Lirası Olarak Ödenecek. Özdemir Bayraktar Bursu Yılda 10 Ay Süre İle Aylık 750 Türk Lirası Olarak Ödenecek.

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı, her eğitim döneminde Türkiye’nin milli teknoloji hamlesine katkı sağlamak konusunda istekli, Ortaokul, Lise, üniversite ve lisansüstü öğrencilerine belirtilen süre boyunca burs desteği sağlamaktadır.

Yükselen Yıldız Burs Programı
Burs İstanbul ilindeki lisans ve lisansüstü öğrencilerine yöneliktir.

Program Amacı
Bursiyerlerimize özel eğitim imkanları ve Vakıf projelerinde yer alma fırsatı sunularak bursiyerlerimizin kişisel, akademik ve kariyer gelişimlerine katkı sağlamak hedeflenmektedir.

Burs Yılda 10 Ay Süre İle Aylık 1.200 Türk Lirası Olarak Ödenecek.

Eğitmen/Mentor Bursu Kapsamında Yükseköğretim Burs Tahsisi

Program Amacı
Bursiyerlerimize yetkin oldukları alanlarda Deneyap Teknoloji Atölyelerinde öğrencilere eğitmenlik yapma ve yarışmalar için desteklenen takımlara mentorluk yapma imkanı sunularak öğrenciler arasında besleyici bir döngü oluşturulması hedeflenmektedir.

Kimler Başvurabilir?
Deneyap Teknoloji Atölyelerinin bulunduğu illerdeki üniversitelerin mühendislik, PDR, psikoloji, sosyoloji, BÖTE ağırlıklı bölümlerde eğitim gören lisans ve lisansüstü öğrencilerine yöneliktir.

Burs Yılda 10 Ay Süre İle Aylık 1.200 Türk Lirası Olarak Ödenecek.

Özdemir Bayraktar Burs Programı

Program Amacı
Türkiye genelinde ihtiyaç sahibi öğrencilere burs desteği sağlanması amaçlanmaktadır.

Kimler Başvurabilir?
Ortaokul, lise veya üniversitede öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrenciler başvuru yapabilmektedir.

Burs Yılda 10 Ay Süre İle Aylık 750 Türk Lirası Olarak Ödenecek.

Burs Başvurusu İçin Tıklayın.
Son Başvuru 30 Kasım 2021.

Nasıl Gitmiş

Add comment