ColorMag

Romanya’da 1 Hafta Eğitim Kursu Projesi

Proje Adı: Unleash the Creator

Proje yeri: Cisnadiora, Romanya

Proje Tarihi: 29 Temmuz-6 Ağustos 2024

Proje Türü: Erasmus+ Training Course-Eğitim Kursu

Gönderici Kuruluş: Cosmos Youth

Participants: 18+ years old

Application: https://forms.gle/VkEfM5cVu1G1mnFc9

Unleash the Creator projesinin amacı, gençlik çalışanlarının non-formal sanatsal yöntemler aracılığıyla daha kapsayıcı ekipler oluşturma ve yönetme konusunda yetkinlik kazanmalarına yardımcı olmaktır. Bu projede, başka insanlarla bağlantı kurmadan önce kendinizin tüm parçalarıyla bağlantı kurmalısınız.

Projenin Hedefleri:

1-Dans ve beden hareketleri aracılığıyla kendinizi, bedeninizi, duygularınızı ve kelimelerin ötesinde nasıl iletişim kurduğunuzu keşfedecek ve öğreneceksiniz.

2-Tiyatro egzersizleri sayesinde özgüveninizi geliştirecek ama her şeyden önce yargılayıcı olmayan bir bakış açısını benimseyebileceksiniz.

3-Sanatsal yöntemler aracılığıyla farklı bakış açılarını deneyimlemek, kendinizi ve başkalarını daha iyi anlamanıza ve daha kolay bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır.

*Ulaşım, konaklama, yeme içme masrafları proje kapsamında karşılanacaktır.

*Proje, Türkiye’de yaşayan 18 yaş üzeri tüm gençlik çalışanlarının başvurusuna açıktır. Projeye yeşil pasaport ve geçerli Schengen vizesi sahipleri başvurabilir. Vize ücreti karşılanmayacaktır.

İlan alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. İlan www.nasilgitmis.com sorumluluğunda değildir. Detaylı bilgi almak için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Telegram grubumuz için tıkla

Instagram hesabımız için tıkla

Nasıl Gitmiş

Add comment