ColorMag

Bulgaristan’da 1 Hafta Eğitim Kursu Projesi

  • Proje Adı: Digital Storytelling For Social Inclusion
  • Proje yeri: Lozen,Bulgaristan
  • Proje Tarihi: 22-30 Haziran 2024
  • Proje Türü: Erasmus+ Training Course-Eğitim Kursu
  • Gönderici Kuruluş: Cosmos Youth

Digital Storytelling For Social Inclusion projesi, gençlik çalışanları için multimedya hikaye anlatımı üzerine bir eğitim kursudur. Katılımcılar, gazetecilik ve iletişim becerilerini geliştirirken aktif olarak muhabirlik yapmanın nasıl olduğunu deneyimleyecekler. Bir haftalık proje süresince katılımcılar birlikte video ve podcast hazırlayacaklar. Katılımcıların içerik üretimi, hikaye anlatımı veya insan hakları konularına ilgi duymaları gerekmektedir. Medya alanında daha önce deneyim sahibi olmak bir avantajdır.

*Ulaşım, konaklama,yeme içme masrafları proje kapsamında karşılanacaktır.

*Proje, Türkiye’de yaşayan 18 yaş üzeri tüm gençlik çalışanlarının başvurusuna açıktır. Projeye yeşil pasaport ve geçerli Schengen vizesi sahipleri başvurabilir. Vize ücreti karşılanmayacaktır.

Başvuru: https://accounts.google.com/ServiceLogin?service=wise&passive=1209600&osid=1&continue=https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjuCv0P9flV6pYShU4Z7Gd9KyCMDGX5E1z4Qlh8M6g6a8UHg/viewform?usp%3Dsend_form&followup=https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjuCv0P9flV6pYShU4Z7Gd9KyCMDGX5E1z4Qlh8M6g6a8UHg/viewform?usp%3Dsend_form&ltmpl=forms

İlan alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. İlan www.nasilgitmis.com sorumluluğunda değildir. Detaylı bilgi almak için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Telegram grubumuz için tıkla

Instagram hesabımız için tıkla

Nasıl Gitmiş

Add comment