ColorMag

Polonya’da 5 Gün Gençlik Değişiğim Projesi

Dates: 10-15.04.2024 + 2 travel days (9.04 and 16.04)
Place: Lutomiersk, Poland

Application Deadline: Monday, February 15, 23.59. 

Proje Detayları:

“Bir kariyer yolu olarak girişimci” araştırmamıza göre, 18-25 yaş arasındaki çoğu insan girişimcilik yaşam tarzına hazır değil çünkü bu konuda daha fazla bilgi edinme şansları hiç olmadı. Modern iş dünyasının nasıl işlediğini ve çalıştığını bilmiyorlar, bu nedenle onlara güçlü yönlerini bulmaları ve iş dünyasının kendileri için doğru olup olmadığını kontrol etmeleri için bir fırsat vermenin zamanının geldiğini düşünüyoruz

Günümüzün istihdam olanakları önemli değişimler geçirmektedir. Kalıcı ve açık uçlu sözleşmelere dayalı işler giderek azalmakta ve bunlar çoğunlukla kamu sektöründe ve büyük şirketlerde yoğunlaşmaktadır. İstenen yetkinlikler, gerekli nitelikler, çalışma rutinlerindeki değişiklikler veya kurumlardaki kültür değişimleri, 21. yüzyılda iş yaratan faktörlerdir. Özellikle gençler arasında işsizlikle mücadele etmenin yollarından biri girişimci olmaktır, fakat neredeyse hiçbir okul onları buna hazırlamamaktadır.

Projenin öncelikli hedefi, 6 ülkeden 24 gencin, bugünlerde kendileri için ulaşılmaz görünen girişimci yaşam tarzını keşfetmelerine ve öğrenmelerine yardımcı olmaktır.

Detaylar için aşağıdaki link üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://forms.gle/gLLvbPNd1eG26a1L9

Son Başvuru Tarihi: 15 Şubat 2024 Perşembe saat 23.59

Proje ilanı alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.nasilgitmis.com sorumluluğunda değildir. Detaylı bilgi almak için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Telegram grubumuz için tıkla

Instagram hesabımız için tıkla

Nasıl Gitmiş

Add comment