NasılGitmiş.com

Makedonya’da 6 Gün Gençlik Değişimi Projesi

Katılımcı Gençlik Derneği, 22-29 Ağustos 2021 tarihlerinde; Popova Shapka, K.Makedonya’da gerçekleşecek “It Is All About Love” adlı gençlik değişimi için 18-26 yaş arası 2 kadın, 2 erkek ve 21-26 yaş 1 grup lideri katılımcılar aramaktadır.


Projeye Kuzey, Makedonya, İtalya, Yunanistan, Polonya, Türkiye, Macaristan ve Slovenya’dan toplam 36 genç ve genç lideri dahil edilecektir.
Projenin amacı karşılıklı anlayışı ve kültürlerarası öğrenmeyi teşvik etmektir.
Grup Lideri motivasyonu yüksek, açık fikirli ve rahatça iletişim kurabilecek kadar iyi seviyede İngilizce bilmelidir.
Katılımcıların faaliyetler süresince kendilerini ifade etmeye yetecek kadar İngilizce bilmeleri, proje konusuna ilgi duymaları, açık fikirli ve yaratıcı olmaları beklenmektedir.
Katılımcıların faaliyet süresi boyunca 3 öğün yemekleri ve konaklaması proje bütçesinden karşılanacaktır. Seyahat masrafları, biletlerin gerçek maliyetlerine göre Erasmus+ programı tarafından belirlenen bütçe sınırına kadar geri ödenecektir. Avrupa Birliği mesafe kuralları gereği yol masrafları 275 EUR’a kadar karşılanacaktır. Yol masrafları, proje faaliyetlerinden 5 hafta sonra banka yoluyla yapılacaktır.
Tüm katılımcılara, programa tam katılmaları koşuluyla, proje sonunda bir Youthpass verilecektir.
NOT: Katılımcı seçerken LGBTQ+ bireylerine öncelik verilecektir.
NOT: Proje deneyimi az olan katılımcılara öncelik verilecektir.
NOT: PRC Testi ücreti karşılanmayacaktır.
NOT: Seçilen katılımcılara infopack mail yoluyla iletilecektir.


Başvuru için bu linkdeki formu doldurmanızı ve EUROPASS formatındaki CV’nizi Email konusu bölümüne “About Love – Macedonia” yazıp; project@younclusion.com e-posta adresine göndermeniz rica olunur.

Katılımcı seçimleri sadece formu dolduran ve CV’sini email üzerinden gönderen adaylar arasından yapılacaktır. Son başvuru tarihi 18 Temmuz 2021 Pazar, 23:59’dur.

Nasıl Gitmiş

Add comment