ColorMag

İspanya’da 7 Gün Gençlik Çalışanlarının Hareketliliği Projesi

Association of Educational Services “OpenEurope” koordinatörlüğünde, Sorgun Gençlik Derneği‘nin ortaklığında  yürütülen İspanya Ulusal Ajansı‘nca desteklenen Erasmus+ Gençlik Çalışanlarının Hareketliliği programı  kapsamında “Digital Approaches to Improving Key Competences” isimli eğitim kursu 11-19 Ağustos 2021 tarihleri arasında İspanya’da gerçekleşecektir. 


Lütfen projeye kesin katılım sağlayacaksanız başvuru formunu doldurunuz. Projeye seçilip, iptal eden katılımcılar diğer potansiyel katılımcıların seçilmesine engel olmaktadır. Projeye seçilip, katılmadığınız takdirde SORGED’in 1 yıl boyunca hiç bir projesinden yararlanamayacağınızı lütfen unutmayın.

Başvuru yapmadan önce lütfen bilgi paketini okuyunuz. Bilgi paketine ulaşmak için tıklayınız…

Başvuru için lütfen tıklayınız…


Eğitim kursu detayları:– Proje kapsamında seyahat, konaklama ve yemek masrafları proje bütçesinden karşılanacaktır. – Eğitim kursunun tüm oturumlarına katılması zorunludur.- Eğitim Kursuna toplamda 2 katılımcı seçilecektir. – Eğitim kursuna 20-40 yaş aralığındaki gençler ve gençlik çalışanları başvuru yapabilir.- Projeye Türkiye genelinden başvurular kabul edilecektir. – Projeyi başarıyla tamamlayan katılımcılara Youthpass Sertifikası verilecektir.- Projeye seçilebilecek potansiyel katılımcılarla zoom görüşmesi yapılacaktır. Görüşmesi olumlu olan katılımcılarla görev ve sorumluluklarını içeren bir sözleşme imzalanacaktır.


Covid-19 aşısı olmayan katılımcıların başvurusu kabul edilmeyecektir. (https://covid19asi.saglik.gov.tr/)
Son başvuru tarihi: 19/07/2021 Saat:23:59

Katılımcı sonuçları web sitemiz ve sosyal medya sayfalarımızdan ilan edilecektir.
Sorularınızı bilgi@sorged.org adresine sorabilirsiniz.
Sosyal medya hesaplarımızı takip eden katılımcılara öncelik verilecektir. 😍 (Instagram: @sorged66)

Nasıl Gitmiş

Add comment