ColorMag

LC Waikiki E-Ticaret Okulu Sertifika Programı

Türkiye’nin global markası LC Waikiki’de E-Ticaret’i bütün yönleriyle öğrenmek istiyorsan, kariyerinde zirveyi hedefliyorsan ve kişisel gelişiminin liderliğini ele almaya hazırsan “LC Waikiki E-Ticaret Okulu” tam sana göre!

İlan Tanımı

LC Waikiki E-Ticaret Okulu ile;

E-Ticaret alanında çalışan yönetici ve uzmanlarımızın eğitmenliğinde, kampanya yönetiminden müşteri analitiğine, katalog çekim stratejisinden yurt dışı e-ticaret süreçlerine kadar birçok konuda bilgi sahibi olabilecek ve farkındalık kazanabileceksin.

Sorumluluklar

  • Kişisel becerilerini geliştirerek LC Waikikili profesyonellerin bilgi ve deneyimlerinden fikir edinebileceğin, A’dan Z’ye e-ticaretin yol haritasının paylaşılacağı bu özel programda olmazsa olmazımız derslere düzenli katılım sağlaman!
  • 7 hafta sürecek olan programda haftada iki (2) gün online olarak gerçekleşecek olan eğitimlere düzenli katılımını bekliyoruz.
  • Oturum saatlerimiz konu içeriğine bağlı olarak bir (1) ila iki (2) saat arasında değişmektedir.

Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin 3. veya 4. sınıfındaysan ya da 2023 yılında üniversiteden yeni mezun olmuşsan,
  • E-Ticaret’e dair teorik bilgileri kurumsal bir firmanın uzmanlarından öğrenmek için yüksek bir motivasyona sahipsen,
  • Tüketicilerin yoğun olarak tercih ettikleri, gelişen internet teknolojisi ve artan kullanım oranı ile satıcı ile alıcıların buluştuğu mağazalar hakkında detayları öğrenmek istiyorsan,
  • Dijital dünyada sen de yerini almak istiyorsan bu program tam sana göre.

Başvurmak için tek yapman gereken 08 Mart 2024 gün sonuna kadar Youthall üzerinden başvurunu tamamlamak!

LC Waikiki E-Ticaret Okulu Başvuru için Tıklayınız

Ayrıcalıklar

  • Her gün büyüyen operasyonu ile 59 ülkede 55.000’e yakın çalışanıyla faaliyet gösteren Türkiye’nin global markası LC Waikiki ile kişisel gelişimine katkı sağlayabileceksin.
  • LC Waikiki’yi hem yakından tanıyabilecek hem de global bir şirketin e-ticaret süreçlerine dair bilgi sahibi olabileceksin.

İlan alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. İlan www.nasilgitmis.com sorumluluğunda değildir. Detaylı bilgi almak için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Telegram grubumuz için tıkla

Instagram hesabımız için tıkla

Nasıl Gitmiş

Add comment