ColorMag

İtalya’da 5 Gün Gençlik Değişim Projesi

Sardinya’nin Oristano ilinin küçük kasabası olan Tramatza’da sürdürebilir ve çevreci bir gelecek için gerekli olan becerileri öğrenmek istiyorsanız MAGEND bu hayalinizi gerçekleştirmek için yanınızda !

20-26 Mayıs’ta 2024 tarihlerinde Sardinya, İtalya’da düzenlenecek “Environmental Culture” adlı Erasmus+ Gençlik Değişimi prpjesine 6 katılımcı aranıyor !

Proje konusu:

Proje başvuruları 18-30 yaş kişilere açıktır, grup liderleri için yas sınırlaması yoktur (+18). Proje kapsamında katılımcıların yemek, konaklama, ve ulaşım masrafları karşılanacaktır.

  • Projenin amacı, ekolojik (ve ilgili kültürel) becerileri ve ekolojik mesajı onümüzdeki nesillere yayma yeteneklerini geliştirmektir. Bu dogrultuda proje, katilimcilara çevre bilinci oluşturulması, yaygınlaştırılması ve farkındalığın arttırılması konularında duyarlıkların geliştirmelerine amaçlayarak, sürdürülebilirlik ve çevre koruma alanında fark yaratmayı hedeflemektedir.

Başvuru yapmak için: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScL-hfypfFmd3C5jxKaTKQxNXeEO3UCNGwzoJdeFBWAmh0Rzg/viewform

Son başvuru tarihi: 01.03.2024 20.00

Proje ilanı alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.nasilgitmis.com sorumluluğunda değildir. Detaylı bilgi almak için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Telegram grubumuz için tıkla

Instagram hesabımız için tıkla

Nasıl Gitmiş

Add comment