ColorMag

Yunanistan’da 7 Ay ESC Gönüllülük Projesi

Halkidiki sahilindeki güzel şehir Nea Moudania’daki ESC projesi için yeni gönüllüler aranıyor !

Grafik tasarım, video düzenleme, çocuklarla çalışma, spor yapma ve takım çalışması aktiviteleri gönüllü olabileceğiniz konulardan bazıları.

Burayı seçecek olan gönüllü, projelerin iletişimine yönelik materyalleri oluşturmaktan sorumlu olacaktır, örneğin: web site için afiş, broşür, kitapçık, sosyal medya içerikleri (facebook ve instagram gönderileri), banner ve görseller yapmak.

Ayrıca faaliyetlerimizin video ve fotoğraf yoluyla kaydedilmesi/belgelenmesi ve düzenlenmesinden sorumlu olacaktır. YouTube’da kendi mini belgesellerini, fotoğraf sergilerini ve videolarını yapabiliyor.

El sanatları, görsel sanatlar, yeni teknolojiler vb. dillere veya ilgi alanlarına yönelik çeşitli konularda açık seminerler verilmesi;

Gönüllüler, yukarıda açıklanan tüm faaliyetleri içerecek şekilde haftada en fazla 38 saat çalışacak ve ESC Kılavuzuna göre ayda 2 gün izinli olacak.

Detaylar ve başvuru için tıklayınız

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla
-Telegram grubumuz için tıkla

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.nasilgitmis.com sorumluluğunda değildir. Detaylı bilgi almak için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Nasıl Gitmiş

Add comment