Nasıl Gitmiş

Yenibirlider Derneği LEAD21 Fellowship Programı

Yenibirlider Derneği LEAD21 Fellowship Programı başvuruları açıldı!

Yenibirlider Derneği sizi hayatınızı dönüştürecek bir yolculuğa, LEAD21 Fellowship Program’a başvurmaya çağırıyor!

Neden Başvurmalısınız?

  • Mentorluk ve Koçluk: İş dünyasının liderlerinden birebir mentorluk ve profesyonel koçlardan dönüşüm desteği alırsınız.

       2024 Mentor Listesi: https://yenibirlider.org/lead21-mentorlarimiz-koclarimiz/

  • Summit Etkinlikleri: En büyük firmaların yöneticileriyle kapalı etkinliklerde buluşur, farklı sektörlerden profesyonellerin konuşmalarını dinler ve tanışma fırsatı yakalarsınız.
  • Proje Yönetim Deneyimi: Yenibirlider’in know-how ve network desteği ile etki alanı geniş bir sosyal sorumluluk projesi yönetimini deneyimler ve sosyal farkındalığınızı da artırırsınız.
  • Derinleşme Süreci: Sektörel olarak derinleşmek istediğiniz alanda araştırmalar yaparak deenyim kazanır; sektör profesyonelleri tarafından desteklenirsiniz.
  • Kariyer Hızlandırıcı: İnsan kaynakları profesyonellerinden birebir kariyer gelişim desteği alır, Yenibirlider ekosistemindeki profesyonellerden kariyer hedefi doğrultusunda birebir hızlandırıcı kariyer seanslara dahil olursunuz.
  • Burs ve Gelişim Paketi: Burs ve sizi geliştirecek çeşitli üyelikler ile desteklenirsiniz. 2024 programı Gelişim Paketinde; Les Benjamins, MacFit, Meditopia, LifeClub, Mubi, Storytel ve Harvard Business Review bir yıllık üyelikleri vardı.
  • Akran Etkileşimi: Başarılı ve etki alanı yüksek yaşıtlarınız olan diğer Fellowlar ile etkileşerek kaliteli bir gelişim yolcuğunun parçası olursunuz. 

  LEAD21 Fellowship Program süresi 1 yıldır, programı başarıyla tamamlayan Fellowlar Türkçe ve İngilizce detaylı bir referans mektubunu almaya hak kazanırlar ve Yenibirlider Alumni ekosistemine devam ederler.

Aranan Nitelikler

LEAD21 Fellowship Programı başvurunuzun değerlendirilmesi için 2025 yılında 25 yaşında veya daha genç olup, 2025 yılı Şubat ayı itibariyle Türkiye’deki üniversitelerin birinde 2. veya 3. sınıf lisans öğrencisi olmanız gerekmektedir.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Son Başvuru Tarihi: 06.07.2024

Olası sorularınız için Program Yöneticisi: eren.serefoglu@yenibirlider.org ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla
-Telegram grubumuz için tıkla

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.nasilgitmis.com sorumluluğunda değildir. Detaylı bilgi almak için lütfen kurum

Nasıl Gitmiş

Add comment