Nasıl Gitmiş

UNICEF Amerika’da Genç Liderler İçin Gönüllülük Programı

Hakkında:

14 yaş ve üstü genç liderler için UNICEF tarafından düzenlenen bir gönüllülük programı. Katılımcılar, çocuk haklarını koruma ve etkinlikler organize etme konularında derinlemesine bilgi edinecekler.

Avantajlar:

 • Uçuş masrafları karşılanacak
 • 1000$ destek ödemesi
 • Eğitim ve mentorluk desteği

Başvuru Koşulları:

 • 14-24 yaş arası
 • İleri düzey İngilizce bilgisi
 • Organizasyon ve etkinlik düzenleme konularına ilgi

Program Süresi:

1 Ağustos 2024 – 30 Mayıs 2025

Başvuru Son Tarihi:

Mümkün olan en kısa sürede başvurun.

2024 ABD UNICEF Gönüllü Programı İçin Hazır Olun

UNICEF’in ABD 2024 Gönüllü Programı, gönüllü olarak çalışmak isteyen genç liderler için finanse edilen bir fırsattır. UNICEF ABD Ulusal Gençlik Konseyi, ulusal düzeyde ÇOCUK HAKLARI için çalışan genç liderlerden oluşan bir gruptur. Bu ABD gönüllü programında, 14 ile 24 yaş arasındaki genç liderler çalışabilir. Gençler, birbirleriyle güçlü ilişkiler kurarak, olumlu düşünmeyi tartışır ve gençlerin sesini değerlendirir. Bu ABD’deki finanse edilen fırsat, yetenekleri bir araya getirerek uluslararası bir topluluk oluşturur.

Program Hakkında

Bu programa katılan üyeler, kulüp ve gönüllü ağına destek sağlar, politika değişiklikleri için çalışır ve gençlerin sesini uluslararası düzeyde duyurur. ABD gönüllü programı, çocuk haklarına tutkulu liderlerle bağlantı kuran tüm uluslararası gönüllüleri kabul eder. UNICEF Konseyi, ayrıca, UNICEF ABD’nin kültürü, stratejisi ve operasyonları için gençlerin sesini yükseltmek amacıyla iç yönetimle de çalışır. Bu gönüllü fırsatı tamamen finanse edilmektedir ve her üyeye seyahat masrafları ve ödenek sağlar.

UNICEF Gönüllü Programı 2024

 • Ev Sahibi Ülke: ABD
 • Finansal Destek: 1000 Dolar ödenek
 • Son Başvuru Tarihi:30 Haziran 2024

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

UNICEF Hakkında

UNICEF, dünya çapında 190’dan fazla ülkede çocuk haklarını koruma amacıyla çalışan bir konsey olup, genç beyinleri bir araya getirerek çocuk hakları için güçlü fikirler üretir.

Konsey Üyelerinin Sorumlulukları

Konsey üyelerinin temel sorumlulukları şunlardır:

 • Gençlerin Sesini Yükseltmek: Konsey Üyeleri, yıl boyunca UNICEF ABD’yi temsil eder ve gençlerin sesini yerel veya küresel etkinliklerde ve toplantılarda duyurur, UUSA’nın sosyal medya kanalları için içerik oluşturur.
 • Gönüllü ve Gençlik Programlarını Desteklemek: UNICEF Konsey üyeleri, gönüllüler ve gençler için sosyal adalet

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla
-Telegram grubumuz için tıkla

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.nasilgitmis.com sorumluluğunda değildir. Detaylı bilgi almak için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Nasıl Gitmiş

Add comment