ColorMag

UDEMY’den Ücretsiz Ulaşabileceğiniz 3 İspanyolca Kursu

1- 3 Dakikalık İspanyolca

 • B
  aşlangıç ​​seviyesindeki herkesin basit, küçük parçalar halinde İspanyolca konuşmayı öğrenmesine yardımcı olan bir çevrimiçi dersler koleksiyonudur.

Dersler, kendi cümlelerinizi oluşturmak için kullanabileceğiniz birkaç kelime vererek başlar. Örneğin, birinci derste şu kelimeleri ve cümleleri öğreneceksiniz:

bueno – iyi
es – öyle
fantástico – fantastik
aquí – burada
muy – çok
hayır es – değil

Bu kelimelerle aşağıdaki gibi cümleler kurabilirsiniz:

Bu iyi.
Burada harika.
Burada çok güzel.
Burada iyi değil.
İyi değil; o fantastik!

(Yukarıdaki beş cümleyi sadece bu kelimeleri ve cümleleri kullanarak İspanyolcaya çevirip çeviremeyeceğinizi görün.)

Dersler sürekli olarak öğrendiklerinizi temel alarak kendinizi İspanyolca’da akıcı bir şekilde ifade etmenizi sağlar. Kursta ilerlerken, size bol miktarda “Aha!” Verecek olan İspanyolca dilinin yapısına bakmanın yeni sözcük dağarcığı, kullanışlı gramer noktaları ve ilginç yollarını öğreneceksiniz. anlar.

“3 Dakikalık İspanyolca” olarak adlandırılmasının nedeni, derslerin çok kısa, üç dakikalık parçalara bölünmesidir. Ne kadar meşgul olursanız olun, herkesin günde bir kez üç dakikalık tek bir derse sığacak zamanı vardır ve aslında, bu kadar kısa parçalar halinde öğrenmeye devam ederek büyük faydalar elde edersiniz. Kısa ama tutarlı günlük dersler, haftada bir veya iki kez daha uzun bir dersten daha etkilidir, çünkü hevesinizi sürdürdüğünüzü, bir öğrenme alışkanlığı geliştirdiğinizi ve ayrıca her şeyi çok daha iyi ezberleyeceğinizi göreceksiniz.

Daha önce hiç İspanyolca öğrenmediyseniz veya bu güzel dili öğrenmekle ilgili kötü bir deneyim yaşadıysanız, 3 Dakikalık İspanyolca dersleri başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

Kursa erişmek için TIKLAYINIZ.

2- Şimdi İspanyolca Öğren !

 • Bölüm 1: İspanyolca’da adı, uyruğu ve mesleği ifade etmek için ‘ser’ (olmak üzere) kullanmak!
 • Bölüm 2: İsimleri ifade etmek için ‘llamarse’ ve yaşı ifade etmek için ‘tener’ (sahip olmak) kullanmak!
 • Bölüm 3: Yerleri tanımlamak ve ülkeler, şehirler ve mahalleler hakkında bilgi sağlamak için ‘vivir’ (yaşamak için) ve ‘saman’ (var / var) kullanmak!
 • Bölüm 4: Kendim ve başkaları hakkında bilgi sağlamak için normal -ar / -er / -ir fiillerini kullanma! (şimdiki zaman)
 • Bölüm 5: İnsan vücudunun genel / temel ve daha özel kısımlarını ve organlarını incelemek!
 • Bölüm 6: ‘ser’ kullanımları (olacak) Ayrıntılı kullanımlar ve ‘ser’ kullandığınızda durumlar!
 • Bölüm 7: ‘estar’ (olacak) kullanımları: ‘estar’ kullandığınızda ayrıntılı kullanımlar, durumlar ve deyimsel ifadeler.
 • Bölüm 8: ‘ser’ ve ‘estar’ın zıt kullanımları! Bölüm 6 ve 7’de incelenen kullanımlarla pratik yapın!
 • Çeşitlilik ve tonlarca kelime var! Bu devam eden bir kurs ve yeni parçalar ve yeni dersler üzerinde çalışıyoruz! Spanish Cactus ile eğlenin, öğrenin ve pratik yapın!

Kursa erişmek için TIKLAYINIZ.

3-Canta Español

Bu kurs, İspanyolca dilini sıfırdan öğrenmek isteyenlerin yanı sıra telaffuzu, kelimeleri, cümleleri ve basit ifadeleri başlatmak ve gözden geçirmek isteyenler için tasarlanmıştır.

Dili daha organik ve daha az akademik bir şekilde öğrenmektir, genellikle yapıları, kelimeleri vb. İncelemek için çok zaman harcıyoruz. Yapmamız gereken tek şey sadece konuşmak, konuşmak ve konuşmak; daha çok hata yaparken daha çok öğreneceksiniz.

Kurs, basit ve eğlenceli bir şekilde, kulağı pratik yapmak ve eğitmek için dikte etme, sesli kelime bilgisi ve konuşmaları içerir.

Öte yandan, bu blokta Meksika’da olacak manzaraları tanıyarak Latin Amerika kültürüne gireceğiz. Buna ek olarak, kursta ilerledikçe karakterlerin bize sanatı ve kültürü öğreteceği konuşmalar da olacak.

Kursa erişmek için TIKLAYINIZ.

Add comment