ColorMag

Udemy’den Ücretsiz Alabileceğiniz Ücretsiz 5 Almanca Kursu

1- Almanca modal fiiller hakkında bilmek istediğiniz (veya istemediğiniz) her şeyi öğrenin – kim olduklarını, genellikle ne yaparlar, arkadaşları kimler ve birlikte ne yaparlar (ve hatta kişilikleriyle ilgili karanlık bir sır)

Sonra bu bilgiyi gerçek hayat bölümüne götürün ve istediğiniz gibi kullanın! Modal fiillerin günlük konuşmalarınızda gerçekten yararlı olduğunu ve onları bilerek konuşma ve yazma becerilerinizin büyük ölçüde gelişeceğini göreceksiniz.

Bu kurs kimler için:
Bu kurs, “tamamen başlangıç ​​seviyesi” ile “orta seviyeye yakın bile değil” aşaması arasında sıkışmış olanlara yöneliktir.
Kurstaki tüm Almanca İngilizceye çevrildiği ve her şey baştan açıklandığı için yeni başlayanlar için de faydalı olacaktır.
Kurs içeriği
4 bölüm • 10 ders

Kursa erişmek için tıklayınız.

2- Almanca’ya 0’dan başlamak isteyenlere ya da eksik hissettiği konuları tekrar etmek isteyen her almanca öğrencisine uygun bir ders başlangıcı.

Yeni bir dil öğrenirken önemli olan şey doğru öğrenmek ve bol bol tekrar etmek. Benim de buradaki amacım hem telaffuzu düzgün öğretmek hem de bol bol tekrar eden etkinliklerle dili öğretmek.Telaffuz önemli olduğundan alfabe ile başlayıp telaffuza da sıfırdan bir başlangıç yapacağız. Sayılar ve Almanca’daki en önemli konu olan artikellerle de tanışıp A1 seviyesine güzel bir başlangıç yapabilecek duruma geleceğiz.

Kursa erişmek için tıklayınız.

3-Bu kurs kimler için:
*Almanca konuşmayı gerçekten çok basit ve çok hızlı bir şekilde öğrenmek istiyorsun
*Almanya’da veya başka bir Almanca konuşulan ülkede bir tatil / tatil geçireceksiniz
*Geçmişte Almanca öğrenmeyi başaramadınız, ancak gerçekten bir kere daha denemek istiyorsunuz
*Almanca ile hiç tecrüben yok ama hızlı öğrenmek istiyorsun
*Her zaman yeni bir dil öğrenmek istedin ama çok meşgulsün ve asla zaman bulamıyorsun

Kursa erişmek için tıklayınız.

4-Bu kursla sadece günlük konuşmalarda kolayca karşılaşabileceğiniz kelime ve cümleleri öğreneceksiniz. Yıllarımı yabancı dil öğrenmek için harcadım ve size tamamen alakasız kelimeleri ve cümleleri öğretmek için çok fazla zaman harcayan, nadiren karşılaşacağınız ve yeni başlayan öğrencilerin kesinlikle bilmesi gerekmeyen çok sayıda kurs gördüm.

Tek yapmanız gereken dersler boyunca kelimeleri ve cümleleri dinlemek ve okumaktır; dilbilgisi kalıplarını ve cümle yapılarını sezgisel olarak öğreneceksiniz. Kolay ve akıcı bir şekilde temel Almanca’yı doğru ve doğru şekilde kullanabileceksiniz.

Almanca temel sohbetler yapın.
Hızlı ve sezgisel olarak öğrenin.
Kelimeleri ve cümleleri spontane ve akıcı bir şekilde kullanabilme.
Almanca’da çeşitli konular hakkında konuşun.

Sadece 5 dakika içinde konuşmaya başlayın!

Kursa erişmek için tıklayınız.

5- 2 saatlik öğrenme içeriğine sahip mutlak başlangıç ​​seviyesinde bir indüksiyon kursudur. Harfleri ve sayıları öğrenmeye başlayacak, yeni başlayan dilbilgisi ile tanışacak ve ayrıca rutin temel bilgileri öğreneceksiniz. Ayrıca anlayışınızı sınamak için bir ödeviniz olacak.

Buna ek olarak, size referans sayfaları verilecektir ve herhangi bir şüpheniz olması durumunda Soru-Cevap forumlarında hızlı ve kolay bir yanıt veriyoruz.

Bu, öğrenim modüllerinizi adım adım anlamanızı sağlayan ve görsellerin geniş kullanımıyla etkili bir şekilde kavramanızı sağlayan dikkatlice hazırlanmış bir kurstur. Bu nedenle, Almanca bilginiz ne olursa olsun, her zaman kendi temponuzda tazelenebilir ve esinti yapabilirsiniz!

Kusa erişmek için tıklayınız.

.

Add comment