ColorMag

UDEMY’DEN Alabileceğiniz Ücretsiz 5 İngilizce Kursu

1- Her derste düzinelerce faydalı örnek, video ders, rehberli alıştırma, gerçek hayattaki İngilizce konuşma ve yazdırabileceğiniz alıştırma problemleriyle dolu çalışma sayfası pdf’si vardır. Her ders aşağıdakiler gibirdir;

-Tam açıklamalı düzinelerce örnek.

  • Profesyonel İngilizce öğretmeni ile yan yana rehberli eğitim Kullanımdaki gramer konusunu göstermek için gerçek hayattan bir konuşma diyaloğu -Öğrendiklerinizi uygulamak için birçok aktivite ve alıştırma.
  • İndirmek ve çevrimdışı çalışmak için bir PDF çalışma sayfası Kursumuzun yardımıyla, İngilizce konuşmanızı geliştirmek için İngilizce gramerinde ustalaşacak veya A1, A2, B1, B2, TOEFL, IETLS ve TOEIC gibi zorlu İngilizce gramer sınavlarında başarılı olacaksınız.
    -İngilizce öğrenin ve paranızdan tasarruf edin 🙂
    Kolay yoldan İngilizce öğrenmeye başlayın!

En önemli İngilizce dilbilgisi konularından oluşan bir koleksiyon. Güçlü bir temel oluşturun! Eğitime ulaşmak için tıklayınız.

2-Online Eğitimle İngilizceyi Tek Başınıza Öğrenin

Bu kurs, herhangi bir amaç için çevrimiçi İngilizce öğrenmek isteyen motive olmuş kişiler içindir başlangıç seviyesi için uygundur. Eğitime ulaşmak için tıklayınız.

3- İngilizce Dinleme Becerilerinizi Film Alıntılarıyla Geliştirin

En sevilen 3 filmden alıntılar kullanarak, hızlı konuşan ana dili konuşanları anlamanın neden zor olduğunu ve bu konuda ne yapmanız gerektiğini keşfedeceksiniz. (Orta seviye için uygundur)

Bu kursun sonunda, hızlı, anadili İngilizce’yi daha iyi yakalayacaksınız ve en sevdiğiniz film veya TV şovu ile dinleme becerilerinizi geliştirmeye devam etmek için ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz.

Bu ders kimin için:

  • Dinleme becerilerini geliştirmek isteyen İngilizce öğrenenler
  • Film ve TV şovlarını izlemeyi seven İngilizce öğrenenler
  • Seyahat etmeyi seven veya Yurtdışına taşınmayı planlayan İngilizce öğrenenler
  • Eğitimeulaşmak için tıklayınız.

4-English Launch, anadili İngiliz İngilizcesi olan Anthony tarafından öğretilen ücretsiz bir genel İngilizce kursudur. İngilizce konuştuğunuzda daha anadil gibi konuşabilmeniz için hedef İngilizceyi derin bir düzeyde öğreneceksiniz.

İngilizcenizi yükselterek daha özgüven ve çeşitlilikle konuşmaya başlayın! Bu kurs şunları içerir:

-Telaffuz dersleri yükseltme
-Gramer yükseltme dersleri

-Kelime yükseltme dersleri
-Konuşma ve dinleme yükseltme dersleri
bir sürü alıştırma videosu
gelecekteki güncellemeler – bu kurs büyümeye ve büyümeye devam edecek
PDF indirmeleri
ve MP3 indirmeleri, böylece her yerde, her zaman öğrenebilirsiniz.
-Her bölüm, özenle seçilmiş bir İngilizce alanına odaklanır, böylece her alanda uzmanlaşabilir ve İngilizceyi daha doğru konuşabilirsiniz.

Bu kurs son derece ayrıntılıdır, böylece hedef İngilizcede tamamen ustalaşabilirsiniz.

İngilizceyi daha net konuşmak, daha anadil gibi konuşmak istiyorsanız veya İngilizcenizi daha yüksek bir seviyeye çıkarmak istiyorsanız, bu kurs İngilizcenizi bir sonraki seviyeye taşıma hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak. Eğitime ulaşmak için tıklayınız.

5- İngilizce Fiiller ve Edatlar

Şartlar:
Öğrenciler orta düzeyde İngilizce sohbet edebilmelidir.

Açıklama:
İngilizce fiilleri doğru edatlarla birleştirirken hiç sorun yaşadınız mı? Hala dili öğrenirken bu iki şeyin kafasını karıştırmak çok kolaydır. Fiilleri ve edatları biraz zor buluyorsanız, başka yere bakmayın, bu kurs tam size göre.

Bu kurs, her bir fiili ve edatını nasıl kullandığımızı açıklamaya yardımcı olacak gerçek örnekler sağlayan kısa ve basit dersler içerir. Fiilleri ve edatlarını öğreniriz çünkü anadili (veya anadili konuşanlarla) ile daha doğal iletişim kurmamıza yardımcı olacaktır. Eğitime ulaşmak için tıklayınız.

Add comment