ColorMag

Şişecam First Step Yaz Staj Programı 2022

Şişecam First Step Yaz Staj Programı 2022 Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyuncudur. Bugün dünyada cam ev eşyasında en büyük iki, cam ambalaj ve düzcamda ise en büyük beş üretici arasından yer alan Şişecam, dünyanın en büyük üç soda üreticisinden biri olmasının yanı sıra krom kimyasallarında dünya lideridir.

Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj, kimyasallar, otomotiv, cam elyaf, maden, enerji ve geri dönüşüm iş kollarında öncü bir rol üstlenen Şişecam, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır, Hindistan ve ABD’de üretim faaliyetlerini yürütmektedir.

Şişecam, 86 yıllık deneyimi, 22 Bin çalışanı, dört kıtada 14 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeyi aşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir şirket olarak, ana faaliyet alanlarında dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Şişecam First Step Yaz Stajyeri olarak İstanbul, Çayırova/ Kocaeli, Ankara, Eskişehir, Bursa, Kırklareli/ Lüleburgaz, Mersin,Balıkesir, Denizli, Aydın/ Çine, Bilecik, Karabük, Yalıköy’de yer alan tesislerde stajını gerçekleştirebilirsin.

Başvurular 4-22 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecektir!

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Nitelikler

· Üniversitelerin Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler veya Sosyal Bilimler Fakülteleri’nde 3. veya 4. sınıfta okuyorsan

· İyi seviyede İngilizce biliyorsan

· Öğrenme çevikliği ve analitik düşünme becerilerine sahipsen

· İletişimine güveniyor, iyi bir ekip oyuncusu olduğunu düşünüyorsan.

Nasıl Gitmiş

Add comment