NasılGitmiş.com

Salih Karagöz Vakfı Burs Başvurusu

Salih Karagöz Vakfı Burs Başvuruları Her Yıl Güz, Bahar Ve Yaz Döneminde Notların İlan Edilmesinden Sonra Her Dönem Sonunda Başvuru Kabul Edilmektedir.

2022-2023 Eğitim Öğretim Döneminde Burs Yılda 9 Ay Süre İle Ekim Ve Haziran Aylarında Aylık 900 Türk Lirası Olarak Ödenecek.

Başvurular Her Ders Yılı Başından Ekim Ayı Sonuna Kadar Yapılabilmektedir.

Burs Başvuru Dönemi
• Başvurular her ders yılı başında Ekim ayı sonuna kadar yapılabilmektedir.
• Bursiyer öğrenci temini konusunda çeşitli üniversitelerle bağlantı kurulmakta kurulmakta ve bu kurumlarda kayıtlı öğrencilerin kendi okullarının burs ofisi/öğrenci daireleri aracılığıyla başvuru yapmaları sağlanmaktadır. Bu Üniversiteler aşağıda belirtilmiş olup bu kurumlar dışında kalan üniversite öğrencileri ise vakfımıza doğrudan başvuruda bulunabilmektedirler.

-BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
-ODTÜ
-İTÜ
-YTÜ
-İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ve İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA
-TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
-KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
-MSGSÜ

• Başvurular, elden, posta veya mail yoluyla kabul edilmektedir.

– Başvuru Formu’nda belirtilen tüm bilgilerin, burs çıkması halinde belgelenmesi talep edilecektir. Bu nedenle eksik, yanıltıcı ve yanlış bilgilerden kaçınılmalıdır.
– Burs programına giremeyen adaylar, izleyen dönemlerde burs için yeniden başvuru yapabilirler.
– Başka kaynaklardan aylık nakit yardımı şeklinde burs alanlar burs programımıza başvuramazlar(Kredi ve Yurtlar Kurumundan alınan öğrenim kredisi hariç)

Burs Başvuru Formu
• Başvuru Formu ( EK-1 ve EK-2 ) doldurulduktan sonra gerekli yetkili imzalar alınmasını takiben elden veya posta yoluyla Vakfımıza teslim edilmelidir. Ara sınıftaki öğrencilerin başvuru formu’nu, tüm ders notlarını gösterir Transkript ile birlikte göndermeleri gerekmektedir.
Web Sitesi: http://www.salihkaragozvakfi.org/

Nasıl Gitmiş

Add comment