ColorMag

Şaban Cengiz Vakfı Burs Başvuruları Başladı

Şaban Cengiz Vakfı Burs Başvuruları Online Olarak Alınmaktadır. Vakıf Başarı Bursu, İhtiyaç Bursu, Kardeş Okul Yardımı Ve Ayni Yardım Yapmaktadır.

Şaban Cengiz Vakfı Türkiye Sınırları İçerisindeki Yüksek Öğrenim Kurumlarında Yardıma İhtiyacı Olan Başarılı Öğrencilere Burs Vermektedir. Burslar 9 Ay Süre İle Ekim Ve Haziran Aylarında Ödenir. Öğrenci Bursu Cengiz Holding Sosyal Sorumluluk Projesidir.

İletişim Bilgileri: Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi No: 37 Üsküdar İstanbul
Telefon: 0 216 554 53 00
E-Posta: hacisabancengizvakfi@cengiz.com.tr

Mehmet Cengiz Özel Başarı Bursu
Yönetmeliğimizde belirtilen üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim görmekte olan minimum 2,50 ortalamaya ve ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere verilen burs türüdür. Başvurular site üzerinden alınmakta olup, adaylar mülakat yöntemiyle belirlenmektedir. Özel Başarı Bursuna hak kazanan öğrencilerimiz asgari şartlara aykırı tutumda bulunmadıkları sürece mezun oluncaya kadar maddi – manevi tüm bursiyerlik haklarından yararlanabilmekte, kişisel gelişimleri vakfımız tarafından takip edilmekte, mezun olduklarında ise istihdam hususunda öncelik verilmektedir.

Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

İhtiyaç Bursu

Tüm öğretim kademelerinde eğitim öğretimine devam eden ihtiyaç sahibi öğrencilere verilen burs türüdür.

Kardeş Okul Yardımı
Anadoludaki İhtiyaç sahibi köy okulları ve öğrencilerine yapılan ayni yardımlardır.

Ayni Yardım
Başvuruya müteakip ekiplerimizce yapılan sosyal tespit ve saha incelemesi sonucuna göre 1 defaya mahsusen ihtiyaç sahiplerine gerçekleştirilen yardım türüdür.

2021-2022 Dönemi Burs Başvuruları 7 Eylül 2021 Saat 16:00’da Başlayacak.
Son Başvuru Tarihi 30 Eylül 2021.

Web Sitesi: http://www.sabancengizvakfi.org/

Nasıl Gitmiş

Add comment