Nasıl Gitmiş

Romanya’da 8 Gün Gençlik Değişim Projesi

🥳Varan 2: Anka Dünyayı bir araya getirmeye devam ediyor! 6- 15 Temmuz 2022’de Romanya’ya gidiyoruz !

📍6- 15 Temmuz tarihlerinde Bükreş, Romanya’da düzenlenecek “Beyond Borders, Enchance Dialogue” isimli Erasmus+ Gençlik Değişimi Projemize 6 katılımcı arıyoruz!

👩‍💻 Proje Kalıplaşmış yargıları değil, gerçek örnekleri kullanarak ulusal geçmiş hakkında farkındalık yaratmak, yabancılarla olumlu ve saygılı ilişkileri yaygınlaştırmak, kültürlerarası diyalog kurmak, kendini geliştirme motivasyonunu artırmak, ortaklar arasında daha ileri projeler için işbirliği yapmak, Farklı sosyal geçmişe sahip kişilerle iletişim konusunda farkındalık yaratmak, katılımcılar arasında medya okuryazarlığı ve eleştirel düşünme becerilerinin geliştirilmesi için dizayn edilmiştir.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

💬Web sitemizde bulunan detaylı bilgileri okuduktan sonra hala sorunuz varsa info@ankayouthngo.org adresine “Beyond Borders Project” konusu ile mail atarak iletebilirsiniz.

Son başvuru tarihi: 30 Mayıs 2022, acele et!

Proje başvuruları 18-30 yaş arası kişilere açıktır, grup lideri için yaş kısıtlaması yoktur (+18). Katılımcıların seyahatlerine Türkiye’den başlayıp Türkiye’de tamamlamaları gerekmektedir. Proje kapsamında yemek, konaklama, ulaşım ve vize masraflarınız karşılanacaktır.

Nasıl Gitmiş

1 comment

  • … [Trackback]

    […] Read More on to that Topic: nasilgitmis.com/romanyada-8-gun-genclik-degisim-projesi-5/ […]