ColorMag

Portekiz’de 2 Hafta ESC Gönüllülük Projesi

Portekiz ESC Proje Çekilişi !

Portekizin Praia de Santa Cruz, Lisboa kasabasında yapılacak olan 2 haftalık ESC gönüllülük projesi için gerekli şartlar sağlanmaları koşulu ile 2 gönüllü adil bir seçim olması amacıyla 10 Şubat tarihinde Instagram üzerinden canlı yayın aracılığıyla çekiliş ile belirlenecektir.

Portekiz batı sahillerinde yapılacak olan Paleontolojik kazılarda kuruluşa destek verebilecek, doğa bilimlerine meraklı ve tercihen arazi çalısması tecrübesi olan ve Jeoloji, Arkeoloji, Biyoloji, Cografya, Geomatik gibi bölümler ile ilişkil olan profiller aramaktadır.

Çekiliş Başvurusu için gerekli adımlar,

1- Avrasya Doğa Tarihi Derneği`ne üyelik formunu doldurup, dernek üyeliğinizi tamamlamak.

2- Instagram sayfamızı takip etmek ve yorumlarda en az 1 arkadaşınızı etiketlemek. Avrasya Doğa Tarihi Derneği

3- CV ve max 150 kelimelik motivasyon yazınızı çekiliş başvuru formuna yüklemeniz ve başvuru formunu ilk 2 aşamanın kanıtlarını da ekleyerek tamamlamanız.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Dernek üyelik formuna ulaşmak için: https://www.dotaltai.org/contact/form

Proje bilgi paketi: https://drive.google.com/file/d/1W1sIX5hf5fyqZaWcIuzVrFnl6uvcg0ct/view?usp=sharing

Proje etkinlik tarihleri çekiliş sonuçlan ve seçiler profillerine göre esneklik göstermekte olup Mart ayı içerisinde 2 haftalık bir periyodu kapsayacaktır.

Proje ilanı alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.nasilgitmis.com sorumluluğunda değildir. Detaylı bilgi almak için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla
-Telegram grubumuz için tıkla

Nasıl Gitmiş

Add comment