ColorMag

Portekiz’de 2 Ay ESC Gönüllülük Projesi

Portekiz Kısa Dönem ESC Projesi Proje Tarihleri: 01 Mayıs 2023 – 28 Haziran 2023
Proje Süresi: 59 gün
Ülke: Portekiz
Gönüllü Sayısı: 2 (iki) Kadın

Son Başvuru : 26 Mart 2023, saat 23.00

Portekiz Kısa Dönem ESC BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Derneğimizin koordinatörlüğünde yürütülen yukarıda özet bilgileri bulunan projemizin kısa dönem hareketliliği için 18 – 30 yaş arası 2 kadın katılımcı aranmaktadır. Portekiz’in Santa Cruz bölgesinde yapılacak olan projemizde çalışmak üzere seçilecek olan gönüllüler haftalık olarak ev sahibi kurum tarafından planlanan bireysel ve grup aktivitelerine katılacak,  non-formal öğretim metotları farklı kültürlerde çalışma fırsatını elde edecekler.
Proje kapsamında gidiş – dönüş uçak bileti, konaklama, cep harçlığı (aylık 150 €) ve yemek bedeli (aylık 100 €) projemiz dahilinde karşılanacaktır. Projeye sadece yeşil pasaportlu katılımcılar dahil edilecektir. Proje ile ilgili detaylar için bilgi paketini dikkatle inceleyiniz. CV ve motivasyon mektubunun İngilizce yazılması zorunludur. Europass CV formatında olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Seçilen aday ile derneğimiz arasında sözleşme imzalanacak, uçak bileti derneğimiz tarafından alınacaktır.  Başvurular değerlendirildikten sonra uygun adaylar skype görüşmesine davet edilecektir. Projelerimize ilişkin duyuruları web sitemizden ve @asidproje instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

AKDENİZ SAĞLIK İDARECİLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

NOT: Başvuru esnasında başvuru sahiplerinin kişisel verileri Kişisel Verilerin Korunma Kanunu (KVKK) kapsamında Derneğimiz ile bağı olmayan üçüncü şahıslar ya da kurumlarla hiçbir suretle paylaşılmayacaktır.

Nasıl Gitmiş

Add comment