NasılGitmiş.com

Online ve Sertifikalı Ücretsiz İngilizce Kursu (a1-a2)

İngilizce Kursu (İngilizce Anlatım)

Bu eğitim tamamen İngilizce konuşularak yapılacaktır. Eğitmen bu eğitimde Türkçe konuşmayacak ve dersi tamamen İngilizce olarak işleyecektir. 

Öğrencilik yılları, akademik kariyer ya da iş hayatı için İngilizce olmazsa olmazların başında geliyor. İngilizce artık hayatın bir parçası. Ayrıca İngilizceyi öğrenmek pek çok farklı fırsatı da beraberinde getiriyor. Başka ülkeleri gezip görmenin, farklı kültürleri tanımanın belki de yurt dışında yaşamanın da anahtarı İngilizce. Ne dersiniz artık ertelemeden başlamak gerekmiyor mu? Nereden mi başlanmalı? En temelinden yani İngilizce (A1-A2) düzeyinden.

Peki, hangi kurs olmalı? Online eğitimle katılabileceğiniz Native İngilizce Eğitimi (A1-A2) Eğitimi tam size göre. Neden mi? Vakit bulamama derdi yok, trafiğe takılma korkusu yok. İnternet erişimi olan her yerden rahatlıkla derse katılabilirsiniz. İngilizceye ulaşma konusundaki bütün problemler de çözüldüğüne göre, başlayabilirsin İngilizceyi en temelden öğrenip, hayalindeki ülkenin kapılarını aralayıp, hayalindeki işe bir adım daha yaklaşabilirsin. Dersin Amacı İngilizce öğrenmek isteyip de fırsat bulamayan, zaman yaratamayan, iş temposu sebebiyle vakti olmayan herkese İngilizceyi yakınlaştırmak.

Online eğitimle evinizden, ofisinizden ya da kafeden; derse geç kalma stresi yaşamadan İngilizceyi öğretmek. Temelden başlanacak dersler le İngilizce öğrenemeyen kalmayacak.

İngilizce Kursuna Kimler Katılmalı?

  • İngilizce öğrenmeye acil ihtiyacı olanlar,
  • İngilizce öğrenmek isteyen ama fırsat bulamayanlar,
  • İngilizce öğrenme konusunu ertelemek istemeyenler,

Neler öğreneceksiniz?

Eğitimde İngilizcenin temelinden başlanacaktır. Sözcük bilgisi ve dil bilgisi konularında temel bilgiler öretilecektir. Geçmiş zaman, şimdiki zaman, geniş zaman ve gelecek zaman konuları detaylı bir şekilde işlenecektir. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan temel kalıplar anlatılacak.

Eğitimin Konu Başlıkları

  • How to introduce ourselves
  • How to talk about what we like and what we dislike
  • What we can do and what we cannot do
  • Our occupations and how we like spending our free time

Eğitime Kayıt Olmak İçin TIKLAYINIZ.

Başarı Sertifikası

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

  • Soğuk damgalı,
  • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli.

Nasıl Gitmiş

Add comment