NasılGitmiş.com

MasterClass Dijital Gelişim Programı

MasterClass Dijital Gelişim Programı ile iş hayatını deneyimlemeye ve kişisel gelişimini desteklemeye hazır mısın?

İş hayatının kalbinin attığı sektörde online bir gelişim fırsatı ve İş Bankası çalışanları ile birlikte proje deneyimi edinme imkanı sunan MasterClass Dijital Gelişim Programı, iş hayatı ile tanışman için seni bekliyor.

Program sana İş Bankası’nı içeriden tanıma şansı verir. 20 ya da 30 iş günü boyunca, Türkiye’nin Bankacılık Okulu’nun projelerinde yer almak, profesyonellerle birlikte çalışmak, farklı iş alanlarını tanımak ve eğitimler ile kendini geliştirmek için eşsiz bir fırsat.

Seni, çalışma hayatına en iyi şekilde hazırlayacak ve gelişimine katkı sunacak MasterClass Dijital Gelişim Programı’na hemen başvur.

İş Bankası MasterClass Dijital Gelişim programına katılmak, ilk günden itibaren online eğitimler, heyecan verici online projelerle iş hayatına hazırlanacağın, İş Bankasını yakından tanıyacağın ve iş ağını oluşturmaya başlayacağın anlamına gelir.

MasterClass Dijital Gelişim Programı ile sana en uygun alanda proje çalışmalarına katılabilir ve kariyerini şekillendirmek üzere bilgi edinebilirsin.

MasterClass Dijital Gelişim Programı, İş Bankası’nda heyecan verici, sağlam bir kariyere adım atmak isteyen yetenekler için mükemmel bir fırsat, Türkiye’nin Bankası’nın gelecekteki liderlerini, uzmanlarını ve yöneticilerini bulmak stratejimizin önemli bir parçasıdır.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Yeteneklerden beklenenler:

​- TC vatandaşı olmak,

– 20-25 yaş aralığında olmak,

– Genel Müdürlük programı için linkte yer alan bölümlerden birinde okuyor olmak,

– Bilgi Teknolojileri programı için mühendislik, istatistik, aktüerya, ekonometri, matematik, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerde okuyor olmak.mühendislik, istatistik, aktüerya, ekonometri, matematik, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerde okuyor olmak,

– Lisans 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olmak,

– 4. Sınıf öğrencileri için 1 Kasım 2022’den önce mezun olmamak,

– İyi seviyede İngilizce bilmek.

Nasıl Gitmiş

Add comment