NasılGitmiş.com

Koç Entek Elektrik Staj Programı

Koç Entek Elektrik Staj Programı olarak yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırım yapıyor, yeni nesil teknolojileri ve uygulamalarını devreye alarak büyümeye devam ediyoruz.

Bu yolculukta, seni iş hayatında bir adım öne taşıyacak olan “Future Is Yours” staj programımızın da önemli olduğuna inanıyor, geleceğine birlikte yön vermek istiyoruz.

Entek’e katılanların yolculuğunda, “Gelişim”, “Gelecek”, “Kariyer”, “İnovasyon”, “Hayal Gücü” var.

Entek’te Üretim’den İş Geliştirme’ye, Enerji Ticareti’nden Finans’a, İnsan Kaynakları’ndan Enerji Çözümleri’ne birçok fonksiyonda yenilikçi projeyi devreye alan Entek’i tanıma fırsatı yakalayabilirsin.

Sen de “Gelecek benim” diyorsan başvurunu heyecanla bekliyoruz!

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Entek Elektrik Koç Holding’in elektrik sektöründeki şirketi Entek Elektrik olarak, yatırımlara başladığımız 1995 yılından beri sektörün değer zincirinin her kademesinde faaliyet gösteriyoruz. Elektrik enerjisinin öncü yeni nesil şirketi olma vizyonuyla ilerliyoruz. Bir yandan yurt içi ve yurt dışı yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelik yatırım çalışmalarımızı sürdürürken, bir yandan da sektördeki yeni teknolojiler üzerinde çalışıyoruz. Kocaeli ilimizdeki Doğalgaz Santrali, Edirne ilimizdeki Süloğlu Rüzgar Enerji Santrali ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan 8 Hidroelektrik Santrali olmak üzere, toplam on santral ile elektrik üretimine devam ediyoruz.  Çalışanlarımız, paydaşlarımız ve yaşadığımız toplumdaki bireylerin sağlığı ve güvenliğinin sağlanması önceliğimizdir. Tüm faaliyetlerimizi bu önceliklendirme ile yürütüyor ve sürekli iyileştirme için fırsatları takip ediyoruz. Entek’i gelecek vizyonuna taşıyacak en yetenekli çalışan ve stajyer adaylarını aramıza davet ederken, ilk iş gününden başlayarak geleceklerini planlıyoruz. Hayal gücü, yenilik, gelişim, deneyim, çeviklik, arkadaşlık ve gelecek vadediyoruz. Çalışan deneyimine değer veren, dijital dönüşüm ve endüstri 4.0 çalışmaları ile geleceği ve fırsatları yakalayan, kaliteli projeler ile güçlenen yaklaşımımızla ilerliyoruz. Enspire Kreatif Enerji Çözümleri, İş Ortağı olarak ESCOlar ile birlikte, performansa dayalı yatırımların hayata geçirildiği bir platform çözümüdür. “Enerji Şimdi Gelecek” mottosuyla yola çıkarak, Performansa Dayalı Sözleşmeler ile vereceğimiz hizmetler ve elektrikli araç şarj istasyonu projelerimiz için Enspire markasını oluşturduk.

Nasıl Gitmiş

Add comment