ColorMag

İtalya’da 6 Gün Gençlik Değişim Projesi

Projenin amacı, katılımcıların sanat aracılığıyla kendini ifade etmesi ve sanatın ülkeler arası bir köprü oluşturmasıdır. Proje, Türk katılımcıların bir İtalyan kenti olan Ceccano’ya hareketliliğini gerçekleştirerek, kültürlerarası engellerin ortadan kalkmasına katkı sunmayı hedeflemektedir. Projenin ana odak noktası kültürel değişimdir. İtalyan bir müzik grubu projeye ev sahipliği yapacaktır. Katılımcıların müzik veya dans alanında deneyiminin/uzmanlığının olması ve katılımcıların ekip halinde (minimum 5 üye) projeye başvurmak istemesi öncelik sebebidir. Projelerimizin yaygınlaştırılmasında verdikleri katkılardan ötürü Erasmusgram’a teşekkür ederiz!

Proje İsmi: Banda Musicale
Proje Tarihleri: 18-25 Temmuz 2022
Proje Yeri: Ceccano, Lazio-İtalya
Katılımcı Sayısı: 13+2
Katılımcı Ülkeler: Türkiye, İtalya
Katılımcı Profili: 13-30 yaşları arasındaki genç bireyler (grup lideri için yaş sınırı bulunmamaktadır)

Seçim kriterleri;
1. Türkiye’de ikamet etmek,
2. En az 2 doz Biontech aşı sertifikasına sahip olmak.
3. Sosyal medya hesaplarımızı takip etmek.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Öngörülen son başvuru tarihi: 10 Haziran 2022.

Sosyal Medya Hesaplarımız
www.facebook.com/boyouteam
www.instagram.com/boyouteam

Konaklama ve yeme-içme program kapsamında karşılanacaktır. Türkiye’den İtalya’ya gidiş-dönüş seyahat maksimum 225 Euro’ya kadar geri ödenecektir. Katılımcı seyahate Türkiye’den başlamalıdır.

Katılım ücreti 25 Euro’dur. Katılım ücreti organizasyonel masraflarımızı karşılamada kullanılacaktır. Bir kere katılım ücretini ödemeniz halinde organizasyonumuza üyeliğiniz gerçekleştirilmiş olacak ve diğer projelerimize seçilmeniz durumunda katılım ücreti olmadan katılım sağlayabileceksiniz.

Nasıl Gitmiş

Add comment