Nasıl Gitmiş

İtalya’da 2 Ay ESC Gönüllülük Projesi

AVRUPA DAYANIŞMA HİZMETİ PROGRAMIDUYURULAR

İtalya’da 2 Ay Gönüllülük Fırsatı – You(th) Pass in Europe with ESC 11

’’ TE GÖNDERİLDİ NAZİFE ÖZTÜRK TARAFINDAN06
Nis

Proje Tarihleri: 1 Haziran 2021 – 30 Temmuz 2021
Proje Süresi: 2 Ay (59 gün+2 gün yol)
Ülke: İtalya
Gönüllü Sayısı: 2 (İki)
Son Başvuru : 09 Nisan 2021, saat 23.00

Derneğimizin koordinatörlüğünde yürüttüğümüz yukarıda özet bilgileri bulunan projemizin ilk hareketliliği için toplam 2 gönüllü aranmaktadır. İtalya’nın Barcellona Pozzo di Gotto şehrinde yapılacak olan projemizde çalışmak üzere seçilecek olan gönüllüler haftanın belli günlerinde yaşlılar ile, haftanın belli günlerinde ev sahibi kurumda ofis işlerinde çalışacaklar.
Proje kapsamında gidiş – dönüş uçak bileti, konaklama, cep harçlığı ve yemek ücreti projemiz dahilinde karşılanacaktır. Proje ile ilgili detaylar için bilgi paketini dikkatle inceleyiniz. Projeye  başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Başvuru linkine Europass CV ve motivasyon mektubu mutlaka eklenecektir. Hem CV hem motivasyon mektubunun İngilizce yazılması zorunludur. Motivasyon mektubu Akdeniz Sağlık İdarecileri Derneğine hitaben, word formatında yazılmalıdır. Europass CV formatında olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Projelerimize ilişkin duyuruları web sitemizden ve @asidproje instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

You(th) pass in Europe_Infopack (1)

(Bu ilan @asidproje ‘ye aittir.)

Nasıl Gitmiş

2 comments