ColorMag

İtalya’da 2 Ay ESC Gönüllülük Projesi

Proje Tarihleri: 1 Eylül – 29 Ekim 2024

Proje Süresi: 59 gün

Ülke: İtalya

Gönüllü Sayısı: 2 (İki) Erkek 2 (iki) Kadın

Son Başvuru : 12 Haziran 2024, saat 23.00

Derneğimizin koordinatörlüğünde yürütülen yukarıda özet bilgileri bulunan projemizin 2024 yılı kısa dönem hareketliliği için 18 – 30 yaş arası yeşil pasaportlu katılımcılar aranmaktadır. İtalyanın Puglia bölgesi Poggiardo kasabasında yapılacak olan projemizde çalışmak üzere seçilecek olan gönüllüler haftalık olarak ev sahibi kurum tarafından planlanan bireysel ve grup aktivitelerine katılacak, yaygın öğretim metotları ile farklı kültürlerde çalışma fırsatını elde edecekler. 

Proje kapsamında gidiş – dönüş uçak bileti, konaklama, cep harçlığı (aylık 180 €) ve yemek bedeli (aylık 100 €) projemiz dahilinde karşılanacaktır. Proje katılımcıları gidiş-dönüş uçak bileti seçilen gönüllüler tarafından alınacak, proje bitiminde uçak bileti, biniş kartları ve dilekçesini beyan edilmesini takiben ödemeleri yapılacaktır. Proje dahilinde karşılanan seyahat hibesi max 275 euro (500 – 1999 km arası) olup bu tutarı aşan seyahat bedelleri karşılanmayacaktır. Proje alanına en yakın havalimanı Bari havalimanıdır.

Proje ile ilgili detaylar için bilgi paketini dikkatle inceleyiniz. Projeye https://forms.gle/RNSYBNPSkJ8YPMnP6 linkinden başvurulacak, başvuru formuna Europass CV ve motivasyon mektubu mutlaka eklenecektir. CV İngilizce yazılması zorunludur. Europass CV formatında olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Seçilen aday ile derneğimiz arasında sözleşme imzalanacak, uçak bileti derneğimiz tarafından alınacaktır. Başvurular değerlendirildikten sonra uygun adaylar skype görüşmesine davet edilecektir. Projelerimize ilişkin duyuruları web sitemizden ve @asidproje instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

AKDENİZ SAĞLIK İDARECİLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU 

NOT: Başvuru esnasında başvuru sahiplerinin kişisel verileri Kişisel Verilerin Korunma Kanunu (KVKK) kapsamında Derneğimiz ile bağı olmayan üçüncü şahıslar ya da kurumlarla hiçbir suretle paylaşılmayacaktır.

Bilgi Paketi

İlan alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. İlan www.nasilgitmis.com sorumluluğunda değildir. Detaylı bilgi almak için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Telegram grubumuz için tıkla

Instagram hesabımız için kla

Nasıl Gitmiş

Add comment