ColorMag

İtalya’da 2 Ay ESC Gönüllülük Projesi

🗣 Gençlik İçin Hareket Derneğinin “Yeni Heyecan, Yeni Gönüllüler” Avrupa Dayanışma Programı (ESC) projesi kapsamında İtalya, Poggiardo’da 15.06.2021 – 15.08.2021 tarihleri arasında gerçekleşecek Avrupa dayanışma programı (ESC) projesi için acil yeşil pasaportlu gönüllüler aranmaktadır.

👉🏻 Proje pandemi dolayısıyla sadece yeşil pasaport sahibi katılımcılara yöneliktir. Bordo pasaport sahibi katılımcılar lütfen başvurmasın, onlara yönelik gerçekleşecek proje ilanlarımız ilerleyen zamanlarda yayınlanacaktır.

👉🏻 Proje kapsamında konaklama (3+1 ev), yol (gidiş-geliş 275 €’a kadar), yemek (aylık 100 €) ve aylık 150 € cep harçlığı dernek tarafından karşılanacaktır. Başvuru yapacak katılımcıların konaklama konusunda büyük beklentilere girmemeleri her türlü ortama uyum sağlayacak yapıda olmaları gerekmektedir.

👉🏻 Proje kapsamında İtalya’da bulunan gençlik derneğinde çocuklarla faaliyetler ve gençlik faaliyetleri yürütülecektir. Projeye başvuran her aday derneğin ve İtalyan ortağının vereceği görev ve sorumlulukları yerine getireceğini kabul eder.

📝BAŞVURU İÇİN;
👉🏻 Yukarıdaki şartları kabul eden yeşil pasaport sahibi (ya da yeşil pasaport alabilen) katılımcıların 03.06.2021 Saat: 16:00’a kadar “Europass CV ve Europass Motivasyon Mektubu ile movementforyouth.evs@gmail.com mail adresine mail atabilirler.

  • Katılımcı sayısının kararı derneği aittir. Europass CV’ler ve Europass Motivasyon Mektupları incelenerek sadece projeye uygun görülenlere dönüş yapılacak, kısa bir mülakat uygulanacaktır.

Nasıl Gitmiş

Add comment