NasılGitmiş.com

İstanbul’da 9 Gün Gençlik Değişim Projesi

9-19 Ağustos 2022 tarihinde Istanbul’da yapılacak olan AB Erasmus+ Gençlik Değişim Projesi’ne 7 yerel katılımcı alınacaktır.

Tarih ve Yer: 9-19 Ağustos 2022 Istanbul, Türkiye

Katılımcı: 7 katılımcı (Toplam 42 Katılımcı)

Ülkeler: Türkiye, Litvanya, Hırvatistan, Slovakya, Çekya ve İngiltere

Konu: Çevre

The main issue this project will focus on is fewer opportunities for youth to raise their awareness about climate change and their rights to live in a sustainable world. This project is also an opportunity for them to gain the latest knowledge and innovation about how to exert influence and have their voices heard not only with decision makers but also in their community, schools, and peers.

There is a severe need for active and well informed youth participation in environment-related activities, exchange with other young people from different countries as well as opportunities for youth to network and create innovative solutions together. The project is meeting the objectives in the field of youth by engaging and encouraging youth to take active participation in policies on climate issues and their solutions.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

  1. Lütfen bilgileri dikkatlice okuyunuz ve proje konusu doğrultusunda başvurunuzu yapınız. Film projesi olduğu için bu alanda çalışan arkadaşlara öncelik verilecektir.
  2. CV’nizi eklemeyi unutmayınız. CV göndermeyen arkadaşlar otomatik olarak elenecektir. CV’yi istediğiniz formatta ve İngilizce veya Türkçe yazabilirsiniz.
  3. Projeye başvuracak kişilerin dil bilme zorunluluğu yoktur ama grubun aktif olması için sadece 1-2 tane İngilizce bilmeyen geri kalan iyi derece ve orta derece İngilizce bilenler seçilecektir.
    4 Yerel katılımcılar için yol ücreti yazılmadığı için yol ödemesi yapılmayacaktır. Konaklama ve yemek proje tarafından karşılanacaktır.
  4. Proje yaş aralığı 18-30 yaştır.
  5. Sadece seçilen kişilere dönüş yapılacak ve daha ayrıntılı bilgi verilecektir.

Son başvuru tarihi: 20 Temmuz 2022

Nasıl Gitmiş

Add comment