NasılGitmiş.com

İstanbul’da 8 Gün Gençlik Değişim Projesi

Ülkeler: Türkiye, İsveç, Litvanya, Estonya, İspanya ve İtalya

7-16 Mart 2022 tarihinde Istanbul’da yapılacak olan AB Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi ‘ne 10 yerel katılımcı alınacaktır.

Tarih ve Yer: 7-16 Mart 2022 Istanbul, Türkiye

Katılımcı: 10 katılımcı (Toplam 60 Katılımcı)

lkeler: Türkiye, İsveç, Litvanya, Estonya, İspanya ve İtalya

Konu: Öğren ve Öğret

Ecology enriches our world and is crucial for human wellbeing and prosperity. It provides new knowledge of the interdependence between people and nature that is vital for food production, maintaining clean air and water, and sustaining biodiversity in a changing climate. Mangroves play a number of ecological roles from fixing sediments to acting as nursery site for young fish. Mangrove forests are also a source of food, medicine and firewood for local populations. Mangrove forest is thus a multipurpose ecosystem, and ecologists’ understanding of this unique ecosystem has shown they are very sensitive to change and require sustainable management to preserve their biodiversity.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

1. Lütfen bilgileri dikkatlice okuyunuz ve proje konusu doğrultusunda başvurunuzu yapınız.2. CV’nizi eklemeyi unutmayınız. CV göndermeyen arkadaşlar otomatik olarak elenecektir. CV’yi istediğiniz formatta ve İngilizce veya Türkçe yazabilirsiniz.3. Projeye başvuracak kişilerin dil bilme zorunluluğu yoktur ama grubun aktif olması için sadece 1-2 tane İngilizce bilmeyen geri kalan iyi derece ve orta derece İngilizce bilenler seçilecektir.4. Proje tarihlerindeki konaklama, yeme-içme ve aktivite giderleri Cevka tarafından karşılanacaktır.5. Yerel katılımcılar için yol ücreti yazılmadığı için yol ödemesi yapılmayacaktır.6. Proje yaş aralığı 16-30 yaştır.7. Covid-19 önlemleri inceleyip ona göre başvuru yapınız. Aşı kartı zorunluluğu vardır.8.  Sadece seçilen kişilere dönüş yapılacak ve daha ayrıntılı bilgi verilecektir.Son başvuru tarihi: 10 Şubat 2022

Nasıl Gitmiş

Add comment