ColorMag

İngiltere’de 8 Gün Gençlik Değişim Projesi

SALT Gençlik Derneği‘nin ortağı olduğu ve Birleşik Krallık (İngiltere) ev sahipliğinde; Türkiye, Gürcistan, Ermenistan ve Litvanya’dan gençlerin katılımıyla, 4-13 Ocak 2022 tarihleri arasında Birleşik Krallık‘ın Manchester şehrinde gerçekleştirilecek olan Erasmus+ Gençlik Değişimi projemiz için (18-25 yaş) arası 3 Katılımcı aranmaktadır!

Proje Konusu: “Aiming By Gaming vol.2” başlığıyla; “Gamification & Game-Based Learning” konularını ele almaktadır.

Son Başvuru Tarihi: 27 Kasım 2021 Cumartesi, Saat: 21:00

Başvuru için tıklayın

*Başvuru formunu TÜRKÇE olarak doldurmanız beklenmektedir.

Not: Ulaşım, Konaklama ve Yeme-İçme giderleri Erasmus+ program kurallarına göre karşılanacaktır.

Proje bilgi paketi seçilen katılımcılar ile paylaşılacaktır.

* Katılımcıların en az orta düzey (Intermediate) İngilizce bilgisine sahip olması gerekmektedir! Katılımcı olarak uygun görülen adaylarla, ingilizce bir online görüşme gerçekleştirilecektir.

NOT: Proje içeriği gereği, projeye dezavantajlı katılımcıların dahil edilmesi beklenmektedir. Bu doğrultuda, Birleşik Krallık için “VİZE” alabilecek katılımcılar önceliklidir. Katılımcıların vize için ayrılan süre içerisinde, başvuru yapamaması veya başvurunun reddedilmesi ihtimaline karşı; Avrupa Birliği Vatandaşı ve/veya AB/Birleşik Krallık pasaportu, Birleşik Krallık Oturumu vb.sahip adaylar önceliklendirilecektir. (Lütfen bu kuralları göz önünde bulundurarak başvurunuzu gerçekleştirin.)

Nasıl Gitmiş

Add comment