ColorMag

Hurford Genç Liderlik Programı 2023

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Hurford Gençlik Liderlik Programı 2023 için başvurulae devam ediyor. Amerika Birleşik Devletleri, Uluslararası Öğrencilerin ABD Tam Fonlu Değişim Programlarına Katılımı İçin Kapısını Bir Kez Daha Açtı . ABD’deki bu Değişim Programı , Programın Tam Süresi boyunca Tüm Masrafları Kapsanan Programdır. Başvuru Ücreti de Gerekmez Böyle Bir Dil Gereksinimi yoktur.

Hurford Öğrenci Değişim Programının amacı Liderlik Becerileri geliştirmektir . Hurford Youth Fellows stratejik toplantılara katılacak, Araştırma Yapacak ve Düzenleyecek ve Sunumları ve Bilgi Paylaşımını yönetecek. Katılımcıların yaşı 30 yıldan fazla olmamalıdır. Hurford , Seçilen Katılımcıların tüm Masraflarını karşılayacaktır .

Seçilen Katılımcılar 3 Ay boyunca Washington DC’de kalacaklardır . Hurford Gençlik Bursu 1 Mart – 31 Mayıs 2023 tarihleri ​​arasında başlayacak . Akademik Eğitim veya CGPA hakkında endişelenmeyin. Program Liderlik becerilerinize odaklanıyor, neden bu Programla ilgileniyorsunuz? Seçim sadece Akademik Performansa Dayalı Değildir. ABD’deki Hurford Gençlik Liderlik Programı 2023 ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.

 • Ülke:  Amerika Birleşik Devletleri
 • Süre: 3 Ay
 • Tarihler : 1 Mart – 31 Mayıs 2023
 • Finansal Kapsam: Tamamen Finanse Edilen
 • Son tarih : 31 Temmuz 2022

Finansal Kapsam

Hurford, ABD’de Tamamen Finanse Edilen 3 Aylık bir Değişim Programıdır. 3 Ay boyunca Programla İlgili Tüm Masrafları Karşılayacaktır.

 • Her Üye, Yaşam Giderleri için Aylık Maaş alacak
 • Sağlık Sigortası
 • Washington, DC’ye Gidiş-Dönüş Uçak Biletleri
 • Bursiyerlere İnternet ve E-posta Erişimi dahil Tam Donanımlı bir Ofis ve Bursla İlgili Uzun Mesafe Telefon görüşmeleri için Sınırlı Bütçe sağlanır .

Uygunluk kriterleri Hurford Değişim Programı dünyanın herhangi bir yerinden herkese açıktır.Hurford Youth Fellows Programı ile ilgilenen adaylar 30 yaşından büyük olmamalıdır.Demokratik aktivizme ve kendi topluluklarında ve dünya çapında demokrasinin ilerlemesine güçlü bir ilgi göstermelidirler. Sivil toplum kuruluşlarına bağlı gençlerin başvurmaları özellikle teşvik edilmektedir.Genel iletişim amacıyla Programa katılım için İngilizce bilgisi önemli bir ön koşuldur.Gönderilecek BelgelerAdayların Online Başvuru Formunda Aşağıdaki Belgeleri Yüklemeleri Gerekmektedir.Başvuru FormuÖzgeçmiş/Özgeçmişİki Tavsiye MektubuMotivasyon Mektubu (eğer sorarlarsa)Son tarihAmerika Birleşik Devletleri’ndeki Hurford Gençlik Liderliği Değişim Programı 2023’e başvurmak için Son Tarih 31 Temmuz 2022’dir.

Hurford Liderlik Programı 2023’e Nasıl Başvurulur

 1. Başvuru Süreci Çevrimiçidir.
 2. Bursa başvurmak için  BURAYA tıklayın .
 3. Bir hesap oluşturun veya daha önce başvurduysanız mevcut bir hesapla giriş yapın.
 4. Burs hakkında daha fazla bilgi için  BURAYA tıklayın .
 5. Lütfen Hurford Youth Fellows Resmi Web Sitesini Ziyaret Edin

Nasıl Gitmiş

Add comment