ColorMag

Geleceğin Kadın Liderleri Aranıyor !

Geleceğin Kadın Liderleri Aranıyor !

2010 yılında Dünya Bankası tarafından fonlanan projenin yürütücüsü KAGİDER’dir. KAGİDER’in sahibi olduğu proje 2011 yılından itibaren Sanofi firmasının kurumsal desteği ile gerçekleştirilmektedir. 

Geleceğin Kadın Liderleri Projesi,üniversite son sınıf öğrencisi veya yeni mezun genç kadınların yetkinliklerini ve profesyonel iletişim ağlarını geliştirmeyi ve kariyerlerine çok daha güçlü bir başlangıç yapabilmelerini hedefliyor. 

Proje kapsamında Türkiye genelinde başarı potansiyeli yüksek üniversiteden yeni mezun genç kadınları iş hayatına hazırlamak amacıyla kişisel gelişim, sektörel bilgi, iş yaşamı dinamikleri ve kariyer planlaması konularında eğitimler verilmektedir. Eğitimlerin ardından katılımcılara, iş arama süreçlerinde 6 ay boyunca mentorlük verilerek işe yerleşme süreçleri takip edilmektedir. 

Programdan mezun olan genç kadınlar bir e-posta grubuna dahil edilmekte ve uzaktan mentorlukle de desteklenmektedir. E-posta grubu aracılığıyla oluşan network sayesinde genç kadınların birbirlerinden öğrenmeleri de sağlanmaktadır. 

Üniversiteden yeni mezun olduysan veya son sınıf öğrencisiysen;

👉 kişisel gelişim,

👉 sektörel bilgi,

👉 iş yaşamı dinamikleri

👉 kariyer planlaması

konularında verilecek eğitimlerle tecrübe edinerek, iş yaşamına sağlam adımlar atmanı sağlayacak “Geleceğin Kadın Liderleri” projesinin eğitim programına katılmaya ne dersin?

⭐Bu yıl Geleceğin Kadın Liderleri’nden biri sen olabilirsin!

Son başvuru: 27 Temmuz 2022

📌Başvuru için https://lnkd.in/dp6v2Cy

Detaylı bilgi için tıklayın

Nasıl Gitmiş

Add comment