ColorMag

ETİ “SEN GENÇSİN, GÜÇ SENSİN” SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR !

ETİ “SEN GENÇSİN, GÜÇ SENSİN” SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ İLE GENÇLERİ DESTEKLİYOR!

Eti ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle başlatılan ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ Sosyal Sorumluluk Projesi, hayallerinin peşinden koşan ve bu uğurda çaba sarf eden gençlere destek oluyor.

Projenin hayata geçmesindeki en önemli unsurların başında, dünyada günümüz gençliğinin geleceğe dair yaşadığı kaygı ve ümitsizlikler geliyor. Yapılan pek çok araştırma, gençlerin hayal kurmadıklarını ve hayallerine ulaşmak için gerekli çalışma motivasyonuna sahip olmadıklarını gösteriyor. Diğer yandan, içinde bulunduğu şartlar ne olursa olsun azimle ve cesaretle çalışıp büyük başarılara imza atan gençler de bulunuyor. Eti ve TOG, hayallerinin peşinden koşan, mücadeleci, hedefinden şaşmayan, hikayesi ile diğer gençlere cesaret ve ilham verecek gençleri desteklemek ve daha nicelerini bu yolda teşvik etmek üzere ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ sosyal sorumluluk projesini başlattı.

Proje ile Türkiye’nin her köşesinde ‘bilim’, ‘kültür ve sanat’, ‘spor’ ve ‘sosyal sorumluluk’ konularında fark yaratan, yaptıkları ve başarılarıyla ilham veren 15-25 yaş aralığındaki gençlere erişilmesi ve bu hikayelerin görünürlüğünün artırılması hedefleniyor. Alanında uzman jüri üyeleri tarafından yapılacak değerlendirmeler ile 4 kategoride belirlenecek toplam 16 genç, hibe ve mentorluk desteği ile Sen Gençsin Güç Sensin’ projesinin kanatları altında başarı yolculuğuna çıkacak.

Sen Gençsin Güç Sensin Sosyal Sorumluluk Projesi ile ilgili bilgi ve başvuru için ETİ SEN GENÇSİN GÜÇ SENSİN PROJESİ – TOG – Toplum Gönüllüleri Vakfı adresini ziyaret edebilirsiniz.

Başvurmak için tıklayın.

Nasıl Gitmiş

Add comment