ColorMag

Eskişehir’de 5 Gün Gençlik Değişimi Projesi

21-27 Temmuz tarihleri arasında Eskişehir’de Madde Bağımlısı Bireyleri Müzik ile Tedavi Etmek konulu bir proje gerçekleştirilecektir. Bu proje bir Erasmus+ projesi olup proje süreci boyunca Eskişehir’de konaklama ve yemek masrafları Avrupa Birliği tarafından karşılanacaktır.

6 farklı ülkeden toplam 30 kişinin yer alacağı projemizde yapacağımız aktiviteler ile ortak bir sorun karşısında çözümler arayacak ve bir ürün ortaya koyacağız. Fakat korkmayın aktiviteler farklı öğretim teknikleriyle oluşturulmuş eğlenceli ve öğretici aktiviteler olacaktır. Avrupa Birliğinin hedefleri doğrultusunda fırsat eşitliği, cinsiyet eşitliği, saygı, ırkçılık ve ayrımcılıkla mücadele gibi konulara bir hayli önem vermekteyiz. Formda yer alan soruların hiçbiri sizi öncelikle seçmemiz için sorduğumuz sorular değildir katılımcı profilimizi ortaya çıkartmak için sorduğumuz sorulardır.

Bu yüzden İngilizce seviyeniz, proje konusundaki deneyimleriniz, eğitim durumunuz, yaşadığınız şehir vb. konular fark etmeksizin başvurularınızı bekliyoruz.

Türk katılımcılar ve buna ek olarak Bulgar Vatandaşı olan Türk Katılımcılar aranmaktadır. Son Başvuru Tarihi: 11 Temmuz 2021

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Nasıl Gitmiş

Add comment