NasılGitmiş.com

Danimarka’da 8 Gün Gençlik Değişim Projesi

Tarih ve Yer: 2-11 Temmuz 2022

Katılımcı: 12 katılımcı (Toplam 60 Katılımcı)

Ülkeler: Türkiye, Litvanya, İngiltere, Polonya ve Danimarka

Konu: Dış Mekan

“Outdoor”’s aim is to increase the awareness of the importance of including sports and other outdoor recreational activities in the lives of young people in the communities of partners involved, emphasizing their positive impact on a healthy lifestyle. A variety of non-formal learning methods in a multicultural context, as well as many practical activities, will be used to reach this aim.

Project objectives:

-Facilitating the exchange of experiences, information and ideas within the group (48 young people and 12 leaders from 5 countries) to raise awareness of the beneficial effects of sport and recreational activities outdoors;

-Preparing the group to experience (learning by doing) many concrete activities, during the implementation;

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

  1. Lütfen bilgileri dikkatlice okuyunuz ve proje konusu doğrultusunda başvurunuzu yapınız.
  2. CV’nizi eklemeyi unutmayınız. CV göndermeyen arkadaşlar otomatik olarak elenecektir. CV’yi istediğiniz formatta ve İngilizce veya Türkçe yazabilirsiniz.
  3. Projeye başvuracak kişilerin dil bilme zorunluluğu yoktur ama grubun aktif olması için sadece 1-2 tane İngilizce bilmeyen geri kalan iyi derece ve orta derece İngilizce bilenler seçilecektir.
  4. Proje tarihlerindeki konaklama, yeme-içme ve aktivite giderleri ev sahibi kuruluş tarafından karşılanacaktır. Diyarbakır CEVKA’nın projenin fiziki organizasyonunda bir sorumluluğu yoktur.
    5 Yol ücreti proje tarafından Erasmus+ kapsamında karşılanacaktır. Proje kapsamında vize ücreti yazılmadığı için karşılanmayacaktır.
  5. Proje yaş aralığı 18-30 yaştır.
  6. Covid-19 önlemleri inceleyip ona göre başvuru yapınız. Aşı kartı zorunluluğu vardır.
  7. Sadece seçilen kişilere dönüş yapılacak ve daha ayrıntılı bilgi verilecektir. Sonuçlar websitesi üzerinden açıklanacaktır.

Son başvuru tarihi: 17 Nisan 2022

Nasıl Gitmiş

Add comment