ColorMag

Britanya Virjin Adaların’da 1 1 Gün Gençlik Değişik Projesi

21 Ekim- 2 Kasım 2023 tarihinde Britanya Virjin Adaları’nda yapılacak olan AB Erasmus+ Gençlik Değişim projesine 8 katılımcı aranıyor.

Tarih ve Yer: 21 Ekim- 2 Kasım 2023 tarihinde British Virgin Adası

Katılımcı: 8 katılımcı (6 Genç+ 2 Grup Lideri)

Ülkeler: Britanya Virjin Adaları, Birleşik Krallık, Romanya ve Türkiye.

Konu:  Hareket Halinde Yaşam,

This is an Erasmus+ international youth exchange, with partners from three countries: United Kingdom, Romania and Turkey. The period dedicated to the implementation of activities is between 21 October – 02  November 2023 (11 activity days and 2 travel days).

The unique feature of this youth exchange is that it will take place in the British Virgin Islands (BVI), a remote territory, administered by the United Kingdom. The location for our activities will be on Virgin Gorda, one of the islands of BVI.

The group present at the activities will consist of 26 young people and team leaders from the countries mentioned above. The participants should be between 18 and 30 years old. For the team leaders there is no age limit. Also, we will have extra persons, as facilitators for managing the group activities and staff for logistics.

The purpose of the youth exchange is to offer young people a unique experience through the following activities:

-ice-breakers and team-building games and sports

-self-discovery games

-team hiking

-snorkeling and water sports

-visiting natural areas (meditation)

Bilgi Paketi için Tıklayınız

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

1. Lütfen bilgileri dikkatlice okuyunuz ve proje konusu doğrultusunda başvurunuzu yapınız.

2. CV’nizi eklemeyi unutmayınız. CV göndermeyen arkadaşlar otomatik olarak elenecektir. CV’nizi Türkçe veya İngilizce yazabilirsiniz.

3. Projeye başvuracak kişilerin dil bilme zorunluluğu yoktur ama grubun aktif olması için sadece 1-2 tane İngilizce bilmeyen geri kalan iyi derece ve orta derece İngilizce bilenler seçilecektir.

4. Proje tarihlerindeki konaklama, aktivite giderleri ev sahibi kuruluş tarafından karşılanacaktır. Yeme-içme; Britanya Virjin Adaları fiyatlarının yüksek olması nedeniyle bu gençlik değişimi sırasında yiyecek seçenekleri sağlayamayacağız. Her takım bu konuyu tartışacak ve uygun çözümler bulacaktır. Diyarbakır  CEVKA’nın projenin fiziki organizasyonunda bir sorumluluğu yoktur. Diyarbakır CEVKA proje ortağıdır.

5 Yol ücreti proje tarafından Erasmus+ kapsamında karşılanacaktır. Proje yol hibesi 1500 Avro’dur. İlk süreçte katılımcı biletini kendisi alacaktır. Projeden sonra katılımcıya ödeme yapılacaktır.  Bu adaya biletleri pahalıdır ve başvuru sırasında bunu göz önüne alınız. Projede vize ücreti yazılmadığı için karşılanmayacaktır.

6. Proje yaş aralığı 18-30 yaştır. Proje grup liderleri mevcuttur. 30 yaş üstü başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

7. Sadece seçilen kişilere dönüş yapılacak ve ayrıntılı infopack gönderilecektir. Başvuru yapan kişilere mail yoluyla olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 25 Temmuz  2023

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla
-Telegram grubumuz için tıkla

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.nasilgitmis.com sorumluluğunda değildir. Detaylı bilgi almak için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Nasıl Gitmiş

Add comment