ColorMag

Brezilya’da 1 Yıl Avrupa Dayanışma Programı

Proje Hakkında:

Fortaleza, Brezilya’da 15/07/2024- 14/07/2025 tarihleri arasında gerçekleşecek ESC gönüllülük projesi katılımcılarını bekliyor.

WeWorld Onlus organizasyonu, özellikle çocuklar, kadınlar ve gençler gibi savunmasız gruplar için daha adil ve daha kapsayıcı bir dünya yaratmaya odaklanmaktadır. Gönüllüler, çocuk korumasını iyileştirmeye ve kaliteli eğitime erişimi artırmaya yönelik iletişim faaliyetlerinde proje ekibine destek olacaklar.

Ofisin yakınında paylaşılan bir dairede konaklama, fatura ve Wi-Fi gibi giderler, konaklama organizasyonu tarafından sağlanacaktır. Gönüllülere kişisel harcamalar, yiyecek ve yerel ulaşım için cep harçlığı verilecektir. Gönüllünün kendi ülkesinden Brezilya’ya seyahat masrafları karşılanacak ve sigorta, görev süresince sağlanacaktır.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

Katılımcı Profili:

İdeal aday motive olmalı, bir ekip içinde adapte olmaya ve çalışmaya istekli olmalı ve iletişim, bağış toplama ve uluslararası işbirliği konularına ilgi duymalıdır.

Son Başvuru Tarihi: 10/03/2024

Proje ilanı alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.nasilgitmis.com sorumluluğunda değildir. Detaylı bilgi almak için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Telegram grubumuz için tıkla

Instagram hesabımız için tıkla

Nasıl Gitmiş

Add comment