Nasıl Gitmiş

Birleşmiş Milletler İstanbul Staj Programı (Maaşlı)

Birleşmiş Milletler İstanbul Staj Etki Yatırım Araştırma Stajyeri Konum : İstanbul (Uzaktan Çalışma Opsiyonlu), TÜRKİYE

Son Başvuru Tarihi : 22-Ağustos-22 (Midnight New York, ABD)

Sözleşme Türü : Staj

Gerekli Diller : İngilizce

Beklenen Görev Süresi : 6 ay

UNDP, cinsiyet, milliyet ve kültür açısından işgücü çeşitliliğini sağlamaya kararlıdır. Azınlık gruplarından, yerli gruplardan ve engelli kişilerden bireyler eşit şekilde başvurmaya teşvik edilir. Tüm başvurular en katı gizlilikle ele alınacaktır.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


Birleşmiş Milletler İstanbul Staj Programı:


İstanbul Uluslararası Kalkınmada Özel Sektör Merkezi (IICPSD), seçkin bir grup seçkin lisansüstü öğrenciye, kalkınmada özel sektör için bir mükemmellik merkezi olarak IICPSD’nin çalışmalarına doğrudan maruz kalma fırsatı sunar. Staj, IICPSD’nin uygulamalı araştırma ve politika danışmanlığı hizmetlerini desteklemek ve stajyerlerin özel sektör katılımı, beceri oluşturma, etki yatırımı ve diğer uluslararası kalkınma konularıyla ilgili çeşitli konulardaki pratik deneyimlerini tamamlamak için tasarlanmıştır. Program, UNDP Staj Politikasının kural ve düzenlemelerine göre çalışır.

UNDP IICPSD, UNDP’nin özel sektör stratejisini yönetiyor ve özel sektörü kalkınmaya dahil etmek için harekete geçiriyor. IICPSD, bilgi paylaşımını ve ortaklıkları kolaylaştırmak için vakıfların yanı sıra kamu ve özel sektörden paydaşları bir araya getirir, özel sektör aktörlerini SKH’nin uygulanmasına yönelik ürünler ve girişimler geliştirmeleri için harekete geçirir ve karma finans gibi yenilikçi finansman modelleri aracılığıyla sermaye artırmaya destek sağlar.

Nasıl Gitmiş

1 comment