ColorMag

Belçika’da 7 Gün Gençlik Değişim Projesi

DEFNE GENÇLİK 2. KEZ BELÇİKA’ YA GİDİYOR #ProjeTürü: Erasmus+Gençlik Değişim Projesi

https://instagram.com/defnegenclik?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Projeyeri :Lommel Belçika(bölgesi)

Projeye Katılan Ülkeler: Türkiye, Fransa, Kıbrıs Rum Kesimi ,Italya, Romanya, Sırbistan #

ProjeTarihi: 13/21 Ekim 2023

Son başvuru tarihi: 08.08.2023

ProjeKonusu: Kültürel ve dinler arası diyalog16-30 yaş arası 6 kişi seçilecektir. Grup lideri olarak seçilecek kişi için yaş sınırı bulunmamaktadır. #Ödemeler: Yeme, içme, konaklamanın tamamı proje süresince karşılanacaktır.(Katılımcılar herhangi bir ödeme gerçekleştirmeyecektir)

Şartlar: Erasmus+ Proje deneyimi veya yukarıda belirtilen konular hakkında deneyim sahibi olmak zorunlu degildir, lakin konular hakkında deneyim sahibi ve ingilizce bilen kişiler seçilimde avantajlı olacaklar. Katılımcılardan beklenen proje konularına ilgili ve motive olmaları,projenin yaygınlaştırılmasını, ve sürdürülebilirliğini sağlayabilecek olmaları,sayfamızı etiketleyerek paylaşmaları Seyahat Masrafı katılımcıların bulundukları şehirden projenin yapılacağı yere kadar gidiş dönüş olarak maksimum 360 Euro’ya kadar karşılanacaktır Fakat katılımcılar projenin başlangıcı öncesinde veya sonrasında kültürel gezi amaçlı olarak fazladan kalmak istemeleri durumunda bu ekstra günlerin konaklama masrafları katılımcıların kendilerine ait olacaktır.

Vize: Projeye katılım için Bordo pasaportluların vize alması gerekmektedir. Bu konuda destek verilecektir.

  • Katılmak isteyenler LOMMEL BELÇİKA başvuru formu yazarak defnegenclik.project@gmail.com ‘ a mail atmaları gerekmektedir tarafınıza gönderilecek başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla
-Telegram grubumuz için tıkla

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.nasilgitmis.com sorumluluğunda değildir. Detaylı bilgi almak için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Nasıl Gitmiş

Add comment