ColorMag

Arnavutluk’ta 2 Ay Kısa Dönem ESC Gönüllülük Fırsatı

Proje Tarihleri: 25 Temmuz – 22 Eylül 2024

Proje Süresi: 59 gün

Ülke: Arnavutluk

Gönüllü Sayısı: 2 (İki) Erkek

Akdeniz Sağlık İdarecileri Derneği koordinatörlüğünde yürütülen yukarıda özet bilgileri bulunan projemizin 2024 yılı kısa dönem hareketliliği için 18 – 30 yaş arası katılımcılar aranmaktadır. Arnavutluk’un Tiran şehrinde yapılacak olan projemizde çalışmak üzere seçilecek olan gönüllüler haftalık olarak ev sahibi kurum tarafından planlanan bireysel ve grup aktivitelerine katılacak, yaygın öğretim metotları ile farklı kültürlerde çalışma fırsatını elde edecekler.

Proje kapsamında gidiş – dönüş uçak bileti, konaklama, cep harçlığı (aylık 120 €) ve yemek bedeli (aylık 150 €) projemiz dahilinde karşılanacaktır. Proje katılımcıları gidiş-dönüş uçak bileti seçilen gönüllüler tarafından alınacak, proje bitiminde uçak bileti, biniş kartları ve dilekçesini beyan edilmesini takiben ödemeleri yapılacaktır. Proje dahilinde karşılanan seyahat hibesi max 275 euro (500 – 1999 km arası) olup bu tutarı aşan seyahat bedelleri karşılanmayacaktır.

Son Başvuru Tarihi : 11 Haziran 2024, saat 23.00

Proje kapsamında gidiş – dönüş uçak bileti, konaklama, cep harçlığı (aylık 120 €) ve yemek bedeli (aylık 150 €) projemiz dahilinde karşılanacaktır. 

Proje ile ilgili detaylar için bilgi paketini dikkatle inceleyiniz.
Projeye https://forms.gle/44YfSiJ6zn2SP2PG6 linkinden başvurulacak, başvuru linkine Europass CV ve motivasyon mektubu mutlaka eklenecektir. CV İngilizce yazılması zorunludur. Europass CV formatında olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Seçilen aday ile derneğimiz arasında sözleşme imzalanacak, uçak bileti derneğimiz tarafından alınacaktır. Başvurular değerlendirildikten sonra uygun adaylar skype görüşmesine davet edilecektir. Projelerimize ilişkin duyuruları web sitemizden ve @asidproje instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

AKDENİZ SAĞLIK İDARECİLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU 

NOT: Başvuru esnasında başvuru sahiplerinin kişisel verileri Kişisel Verilerin Korunma Kanunu (KVKK) kapsamında Derneğimiz ile bağı olmayan üçüncü şahıslar ya da kurumlarla hiçbir suretle paylaşılmayacaktır.

Bilgi Paketi

Proje ile ilgili detaylar için bilgi paketini dikkatle www.asid.org.trde bulunan bilgi paketini dikkatle inceleyiniz.

İlan alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. İlan www.nasilgitmis.com sorumluluğunda değildir. Detaylı bilgi almak için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Telegram grubumuz için tıkla

Instagram hesabımız için kla

Nasıl Gitmiş

Add comment