ColorMag

Almanya’da 7 Gün Gençlik Değişim Projesi

Anka Dünyayı bir araya getirmeye devam ediyor! 13-21 Ağustos 2022’de Almanya’ya gidiyoruz!

📍13-21 Ağustos tarihlerinde Stuttgart, Almanya’da düzenlenecek “Addictech” isimli Erasmus+ Gençlik Değişimi Projemize 5 katılımcı arıyoruz!

👩‍💻 Proje hedefleri: Sahte haber, siber zorbalık, veri koruma, genel internet dijital bağımlılığı, çevrimiçi oyun bağımlılığı gibi önemli sorunları çözmek için zararlı internet kullanımına ilişkin kişisel deneyimleri paylaşarak farkındalık kazanmak. İnternetin avantaj ve dezavantajları konusunda dengeli bir anlayışa sahip olmak, teknoloji kullanımı ve bağımlılığı konusunda farkındalık sahibi olmak, artan internet kullanımı ile bağlantılı olarak dijital becerileri geliştirmek için Avrupa düzeyinde istihdam edilebilirlik ve mevcut ve gelecekteki işgücü piyasası ihtiyaçlarına hazırlık. Gençlerin dijital içerme ve dijital dışlanma ile gençler olarak nasıl başa çıkabileceğini keşfetmek ve güvenli ve kapsayıcı bir çevrimiçi ortamı teşvik etmek.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

💬 Websitesinde yer alan proje detaylarını okuduktan sonra eğer aklınıza takılan başka bir konu varsa sorularınızı info@ankayouthngo.org adresine “Addictech Project” konusu ile mail atarak iletebilirsiniz.

🕓‼️Son başvuru tarihi: 10 Haziran 2022, acele et!

Proje başvuruları 18-30 yaş arası kişilere açıktır, grup lideri için yaş kısıtlaması yoktur (+18). Katılımcıların seyahatlerine Türkiye’den başlayıp Türkiye’de tamamlamaları gerekmektedir. Proje kapsamında yemek, konaklama, ulaşım ve vize masraflarınız karşılanacaktır.

Nasıl Gitmiş

Add comment