NasılGitmiş.com

Akbank UniChallenge+ Digital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı

Akbank UniChallenge+  3. ve 4. sınıf öğrencileriyle, yeni mezunları dijital sektöre ısıtmak üzere tasarlanmış iki haftalık bir eğitim programıdır. 

Yaz tatilinde ne eğitimi deyip geçme çünkü UniChallenge+ “Eğlenerek Öğrenme” kavramıyla hazırlandı. İki hafta boyunca bir yandan dijital dünyayı keşfederken öte yandan proje üretecek, derslerin yanı sıra ekip çalışmasını destekleyen aktivitelere katılacak ve dijital ünlülerle sohbet etme imkânı bulacaksın. Ve çok eğleneceksin!

Program Türkiye’deki tüm üniversite öğrencilerine açık olacak.

5 yıldır Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle Güney Kampüsü’nde gerçekleşen kamp bu yıl Pandemi nedeniyle online olarak gerçekleşecek.

Final sunumları sonrasında birinci olan ekip üyeleri Hopi ödülünün sahibi olurken ilk 3 ekip üyeleri, IAB üyesi firmalarda 1 ay staj hakkı elde edecek. (Not: Pandemi nedeniyle şu anda fiziksel çalışma ortamı olmadığı için stajlar için net bir süre öngöremiyoruz ama staj hakkın baki merak etme:))

Katılım 60 kişiyle sınırlı olacak. Kontenjan sınırlı başvuru çok olduğu için başvuran adaylar minik bir ön elemeden geçecek.

Korkma korkma, sınav mınav yok, zaten sen geçersin ön elemeyi.

Hadi Dijital’e gel!

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Nasıl Gitmiş

Add comment