ColorMag

Bosna Hersek’te 2 Ay ESC Gönüllülük Projesi

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Proje kapsamında 1 Mart – 30 Nisan tarihleri ​​arasında toplam 2 gönüllüye gönderilecek (61 gün seyahatli) Bolu Gençlik Merkezi üyelerine öncelik verilecek. Proje kapsamında yurtdışında gönüllülük adına kazanılan deneyimlerin BOLU kurumuna aktarılması bekleniyor. Proje kapsamında: -İnsan hakları ve eşitlik, aktif vatandaşlık bilinci -Özel ihtiyaçları olan gençleri / çocukları desteklemek -Sağlıklı yaşamı desteklemek ve kötü alışkanlıkların zararlarını göstermek -Çevreyi korumak ve çevre bilincini artırmak -Spor faaliyetlerini desteklemek ve yapmak spor eğitmenleri ve sporcu ile -Diğer gençlik çalışmaları faaliyetleri yürütülecektir.

KONAKLAMA, YİYECEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Konaklama masrafları tamamen karşılanacaktır. Gönüllüler tek kişilik odalarda kalacaklar. Yiyecekler de Barındırma organizasyonu – BRAVO tarafından karşılanacaktır. Yerel ulaşım desteği sağlanacak ve ayrıca SIM kart verilecektir. 275 Euro’ya kadar ulaşım desteği (gönderen kuruluş tarafından karşılanacaktır) – Günlük cep harçlığı da Gönderen kuruluş tarafından sağlanacaktır – Sağlık sigortası CIGNA https://drive.google.com/file/d/ tarafından ücretsiz yapılacaktır 1EN9K6BkTYkft1dsFTbYHfj3VLrm1Lcbz / view? Usp = paylaşım https://drive.google.com/file/d/1EN9K6BkTYkft1ds https://bravo-bih.com/

ETKİNLİK SIRASINDA EĞİTİM

Katılımcılara gönderen kuruluş tarafından varış öncesi eğitim verilecektir.

KATILIMCI PROFİLİ

Takım çalışmasına uygun, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, paylaşımlı evlerde kalabilen, seyahat engeli olmayan, sosyal sorumluluk bilincinde, engelli ve çocuklarla çalışabilen gönüllüler arıyoruz * Bolu gençlik merkezi üyeliğine öncelik verilecek * Bolu’da yaşayan veya Bolu’da okuyan adaylara öncelik verilecek * Yaş: 18 – 30 Proje kapsamında 2 gönüllü gönderilecektir.

AKTİVİTE KONUMU

Valtera Perića 9, 71000 Saraybosna, Bosna Hersek

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Add comment